Publikacja Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Toruniu

20 października 2009

Fundacyjny Klub Integracji Społecznej wśród 25 klubów działających w latach 2005 – 2007 w województwie kujawsko – pomorskim.

Właśnie ukazała się bezpłatna publikacja wydana przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu, dotycząca działalności Klubów Integracji Społecznej w Województwie Kujawsko – Pomorskim, działających w latach 2005 – 2007.

Publikacja zawiera w sobie szczegółową informację, dotyczącą sposobów działań takich klubów, począwszy od rekrutacji, poprzez uczestników, kadrę dydaktyczną, partnerów oraz zgłaszane potrzeby.

Najistotniejszą częścią niniejszej publikacji jest szczegółowy przegląd wszystkich klubów w naszym województwie wraz z różnorodnymi zestawieniami obrazującymi ten rodzaj wsparcia. Na 31 stronie znajdziecie Państwo informacje o Klubie Integracji Społecznej naszej Fundacji. Niemniej przypominamy, iż informacje dotyczące naszego KISu skupione są na latach 2005 – 2007. Od tamtej pory przeszedł on szereg działań mających wpłynąć na rozwój programu integracji społecznej oraz form reintegracji zawodowej, dzięki czemu działa teraz jeszcze prężniej niż kiedyś.

Zapraszamy do lektury niniejszej publikacji – scany można już dziś obejrzeć w naszej galerii artykułów.