Studiuj z Ekspert – Kujawy!!

11 maja 2012

Studiuj z Fundacją Ekspert – Kujawy! INAUGURACJA JUŻ W CZERWCU!! Postaw na rozwój osobisty!!

Fundacja Ekspert – Kujawy, która wraz z Wyższą Szkołą Pedagogiczno – Techniczną z Konina  oferują STUDIA PODYPLOMOWE na 5 kierunkach:
  •     Doradztwo zawodowe
  •     Grafika komputerowa i multimedialna
  •     Informatyka i technologia informacyjna
  •     Przygotowanie pedagogiczne
  •     Oligofrenopedagogika
Studia podyplomowe skierowane są do osób, które będą w przyszłości lub już są odpowiedzialne za wdrażanie poszczególnych elementów pedagogiki lub kierunków technicznych. Bardzo dużą zaletą studiów jest nacisk na praktykę – wykładowcami są eksperci praktycy, a główną formą zajęć będą zajęcia praktyczne. Oprócz tego Centrum Studiów Podyplomowych działające w Wyższej Szkole Pedagogiczno – Technicznej w Koninie jest partnerem i weryfikuje merytoryczną zawartość programu studiów, co gwarantuje idealne połączenie aspektów teoretycznych z elementami praktycznymi.
Oferujemy:
DOŚWIADCZONĄ KADRĘ!     ZAJĘCIA NA TERENIE INOWROCŁAWIA!
BOGATE ZAPLECZE DYDAKTYCZNE!      DOGODNE TERMINY!

KONKURENCYJNE CENY!
Nie zwlekaj – postaw na rozwój osobisty!
REKRUTACJA TRWA!

Szczegóły w siedzibie Fundacji lub pod nr telefonu 52-357 62 15