Szkoła językowa Expert – Zone zaprasza na dni otwarte w Fundacji Ekspert-Kujawy

16 stycznia 2013

Szkoła językowa Expert – Zone zaprasza na dni otwarte w Fundacji Ekspert-Kujawy

Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów na bezpłatną lekcję języka obcego!
Fundacja Ekspert – Kujawy  zaprasza na dzień otwarty
w Szkole Języków Obcych Expert – Zone w dniu 23 stycznia 2013 roku.
W programie bezpłatna lekcja pokazowa z języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego oraz rozmowy i konsultacje z lektorami.

Lekcje pokazowe rozpoczynają się o godz.18: 00 w siedzibie Fundacji Ekspert-Kujawy. W trakcie spotkania możliwość uzyskania wszelkich informacji na temat przeprowadzanych kursów językowych, metod pracy oraz warunków uczestnictwa.

1.    Kurs dla przedszkolaków: oferujemy lekcje 30 minutowe oparte na rozumieniu języka mówionego. W ramach zajęć przewidujemy: poznawanie  podstawowych nazw obiektów i czynności, które otaczają dziecko na co dzień. Przerabiane tematy to między innymi: zabawki, zwierzęta, rodzina, przedszkole, przyroda, liczby od 1 do 10, podstawowe kolory, nazwy czynności, itd. Poza tym dziecko w trakcie nauki zapoznaje się  z podstawowymi wyrażeniami jak.: cześć, dzień dobry, proszę, przepraszam, itp. W nauce u dzieci starszych – do 4 lat proponujemy – gry, wierszyki, krótkie inscenizacje, bardziej złożone piosenki oraz rozszerzanie słownictwa. Praca z pięciolatkami opiera się na czytaniu prostych zdań, wyrażeń, słów.
Zapraszamy także na kurs mamy razem z dzieckiem.

2.    Kursy dla dzieci i młodzieży uczącej się: proponujemy kursy języków obcych przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego oraz matury. Kursy organizowane są na różnych poziomach zaawansowania z uwzględnieniem poziomu podstawowego i rozszerzonego na egzaminach. Kompendium wiedzy gratis!

3.    Kursy dla osób dorosłych: oparte na metodzie komunikatywnej, na różnych poziomach znajomości języka. Oferujemy między innymi  kursy specjalistyczne i przygotowujące do pracy zagranicą. Proponujemy naukę raz tygodniu w wymiarze 45 minut oraz kurs przyspieszony – raz na tydzień 90 minut.

4.    Kursy dla seniorów: różne poziomy znajomości języka.

5.    Kursy i szkolenia dla firm

Serdecznie zapraszamy!