Szkolenia organizowane w Inowrocławiu przez Fundację GAUDEAMUS

2 czerwca 2011

https://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images//fundacja.pngFundacja GAUDEAMUS przy  Wyższej Szkole Gospodarki serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniach organizowanych w ramach projektu „Europa dla Przedsiębiorczych”. Projekt współfinansowany jest  przez Miasto Inowrocław w ramach realizacji zadania publicznego „Szkoleniowo – doradcze wsparcie osób nieaktywnych zawodowo”.

Chcesz założyć własną działalność gospodarczą, a nie wiesz jak się do tego zabrać? Planujesz podjęcie pracy zagranicą? Marzysz o studiach bądź wolontariacie zagranicznym? – Zgłoś się do nas, udzielimy Ci cennych wskazówek!!!

Moduł szkoleniowy: „Europa dla Przedsiębiorczych” składa się z trzech szkoleń połączonych z doradztwem:

• Europejski model CV w ramach formuły Europass oraz  programy europejskie wspierające mobilność (środa, 8.06.2011, w godz. 9:00 – 12:00, konsultacje: od 12:00 – 17:00).
  • Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej (czwartek, 9.06.2011, w godz. 9:00 – 11:30, konsultacje: od 11:30 – 16:00).
  • Europejski rynek pracy –  szanse i zagrożenia (piątek, 10.06.2011, w godz. 9:00 – 11:30, konsultacje: od 11:30 – 16:00).

Istnieje możliwość wyboru jednego z przedstawionych szkoleń, bądź uczestnictwa w całym cyklu. Po każdym szkoleniu istnieje możliwość odbycia indywidualnych konsultacji.

Celem projektu jest promocja oraz wspieranie inicjatyw i rozwiązań zmierzających do budowania postaw kreatywnych, służących rozwojowi przedsiębiorczości i samozatrudnienia wśród osób pozostających bez pracy, jak i dopiero wkraczających na rynek pracy.

Adresatami zadania są osoby nieaktywne zawodowo, bądź dopiero wkraczające na rynek pracy, w szczególności:

• osoby, które nie ukończyły 25 roku życia,
  • osoby po 45 roku życia,
  • kobiety powracające na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem dziecka,
  • osoby niepełnosprawne.

Zgłoszenia przyjmowane będą drogą mailową: marta.tybura@byd.pl, jak i telefonicznie pod numerem: 052 567 00 90, wew. 406.

Serdecznie zapraszamy,

Marta Tybura

Koordynator Punktu Informacyjnego Komisji Europejskiej Europe Direct – Inowrocław przy Wydziale Zarządzania w Inowrocławiu Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
ul. Poznańska 43/45