Uwaga na oszustów podszywających się pod kwestorów w ramach zbiórki dla Kubusia!

10 listopada 2016

Otrzymaliśmy niepokojące informacje, że jakiś niezidentyfikowany mężczyzna podszywa się pod współorganizatora akcji, kontaktuje się dzwoniąc na telefony stacjonarne i informuje, że zbiera pieniążki na rehabilitację Kubusia Świdra!

Przestrzegamy, żeby pod żadnym pozorem nie przekazywać środków pieniężnych oszustowi. Pieniądze na rehabilitacje Kubusia, wraz z dystrybucją biletów na koncert, w ramach zbiórki publicznej nr 2016/3641/OR pt. „Gramy dla Kubusia” zbierane są wyłącznie:
– w siedzibie Fundacji Ekspert – Kujawy;
– w siedzibie Restauracji „Twoje Smaki”;
– przez p. Agnieszkę Świder – mamę Kubusia;
– przez Radną Miejską Lidię Stolarską.
Zarówno w obu instytucjach, jak i w przypadku obu Pań, zbiórka odbywa się do odpowiednio oznakowanych i zaplombowanych puszek kwestarskich.

Prosimy o czujność i rozwagę! W przypadku niepokojących sytuacji związanych z próbą wyłudzenia środków na niniejszą akcję, prosimy o kontakt z Fundacją Ekspert – Kujawy (52 357 62 15) lub z Komendą Powiatową Policji w Inowrocławiu.

oszust