Z Ekspert-Kujawy zdasz maturę!

5 września 2013

Szkoła językowa Fundacji Ekspert –Kujawy organizuje dla  uczniów szkół średnich kurs językowy przygotowujący do matury z języka angielskiego.  Celem kursu jest dostarczenie bogatych zajęć językowych, które pozwolą przyszłym maturzystom solidnie przygotować się do egzaminu pisemnego i ustnego. Ponadto kursu obejmuje ćwiczenia rozwijające szczegółowe umiejętności z zakresu rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstu czytanego ,konwersacji oraz  wypowiedzi pisemnych na określony temat i we wskazanej formie.

Oferujemy wszechstronny i starannie opracowany materiał ćwiczeniowy, który umożliwi oswojenie się z formatem i wymaganiami nowej matury na obu poziomach. Podczas zajęć wykorzystywany jest podręcznik  MATURA COMPANION, wydawnictwa „ Egis”,” Express Publishing”

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno-organizacyjne  dnia 6 września 2013 o godz : 15:00 do siedziby Fundacji Ekspert-Kujawy .