Zapraszamy do Ekspert-Zone

Zapraszamy do Ekspert-Zone

1.    Zapraszamy na kurs języka niemieckiego na poziomie podstawowym

Wolne miejsca w grupie!

Serdecznie zapraszamy na kurs języka niemieckiego na poziomie podstawowym już od najbliższej środy. Liczba spotkań w miesiącu sierpniu to pięć 90 minutowych zajęć językowych prowadzonych metodą komunikatywną.
Zapraszamy na zajęcia do siedziby Fundacji Ekspert-Kujawy w najbliższy poniedziałek
o godzinie 16:15

2.    Seniorzy uczą się angielskiego!
Już we wrześniu rozpoczynają się nowe grupy!

Zapraszamy osoby po 50 roku życia do zapisania się na kurs języka angielskiego, który rozpocznie się już we wrześniu. Oferujemy naukę metodą Avalon oraz niskie ceny. Koszt miesięczny zajęć przy intensywności raz w tygodniu po 100 minut wynosi jedynie 50 zł.
Osoby chętne prosimy o kontakt telefoniczny: 52 357 62 15 lub 534 582 948.

3.    |Chcesz nawiązać współpracę z prężnie rozwijającą się szkołą językową?

Szkoła Języków Obcych Fundacji Ekspert-Kujawy szuka lektora języka angielskiego

Wymagania:
•    wykształcenie wyższe na kierunku Filologia Angielska (licencjackie, magisterskie, lub student na 5 roku studiów wyższych),
•    uprawnienia pedagogiczne
•    mile widziane doświadczenie w nauczaniu języka metodą Callana/metodą Avalon..
Dodatkowe atuty:
•    dyspozycyjność,
•    łatwość nawiązywania kontaktów
•    energia i zapał do pracy,
Proponujemy:
•    staż w prężnie rozwijającej się szkole językowej „Ekspert Zone”,
•    szkolenie przygotowujące do nauczania z wykorzystaniem tablic interaktywnych
•    bogate zaplecze materiałowe wspomagające działalność dydaktyczną lektora

Prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną: sjo@ekspert-kujawy.pl lub dostarczenie osobiście.