Zaproszenie na spotkanie – „Reprezentacja trzeciego sektora w powiecie inowrocławskim”

16 kwietnia 2015

Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych "Tłok" serdecznie zaprasza na spotkanie nt. reprezentacji trzeciego sektora w powiecie inowrocławskim. Spotkanie odbędzie się dnia 8 maja 2015r. (piątek) w godzinach 14:00-18:00 w Fundacji Ekspert-Kujawy w Inowrocławiu, na ul. Dworcowej 65.

Spotkanie ma na celu przedyskutowanie i usprawnienie wypracowanych do tej pory sposobów współpracy między przedstawicielami sektora pozarządowego i samorządowego oraz zaktywizowanie organizacji pozarządowych do udziału w kształtowaniu i monitorowaniu polityk publicznych w powiecie.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacje pozarządowe.
Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „Razem łatwiej: sieciowanie organizacji pozarządowych w województwie kujawsko-pomorskim”.

Prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pomocą formularza zgłoszeniowego do dnia 5 maja 2015 r. Osoba do kontaktu: Emilia Krajewska, tel. 56 653 90 65, e-mail: rekrutacja@tlok.pl