Znamy wyniki plebicsytu na Przedsiębiorczą Kobietę 2008!

26 maja 2009

22 maja odbyła sie gala, podczas której ogłoszono wyniki plebiscytu Gazety Pomorskiej.

W tym roku odbyła się pierwsza edycja plebiscytu „Przedsiębiorcza Kobieta”. O tytuł najbardziej zaradnej pani 2008 roku walczyło aż 90 kandydatek. Wśród nich były właścicielki i szefowe firm, dyrektorki bibliotek. A także kobiety, które udzielają się społecznie, organizują imprezy kulturalne lub promują zdrowy styl życia.

22 maja, w Hotelu pod Orłem w Bydgoszczy zostały oglosozne wyniki. Z 3339 głosami na koncie zwyciężyła Anna Ludwisiak-Kawecka, wiceprzewodnicząca Rady Kupieckiej Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Bydgoszczy oraz prezeska koła terenowego tej organizacji w Inowrocławiu. Na drugim miejscu znalazła się Aleksandra Łukomska-Smulska, właścicielka sklepu odzieżowego w Toruniu i wiceprzewodnicząca Europejskiej Unii Kobiet Sekcja Polska (2917 głosów), na trzecim miejscu – Helena Kłosowska, prezeska Banku Spółdzielczego w Inowrocławiu (1923 głosy). Czwarte miejsce przypadło w udziale Halinie Wojnarowskiej, przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Lisewie Kościelnym (1523 głosy).

Z dumą możemy ogłosić, iż Jolanta Woźnica, Dyrektor Fundacji, zajeła w niniejszym rankingu wysoką – 7 lokatę, uzyskując 1071 głosów. Tak wysoka lokata, w zderzeniu z 90 startującymi Paniami daje Fundacji powody do dumy!
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które aktywnie uczestniczyły w plebiscycie oraz słały smsy oraz kupony na Panią Jolę Woźnicę!

Szczególne podziękowania składamy uczestnikom szkoleń, organizowanych przez Fundację, które włączyły się w nasza walkę o wysoką lokatę.