Amazonki chcą wejść na Mont Blanc i Kilimandżaro!! Pomóżmy Amazonkom!

27 czerwca 2012

logo ciekaw. (kopiowanie).jpg

Amazonki chcą wejść na Mont Blanc i Kilimandżaro!!
Pomózmy Federacji Amazoek osiągnąć wyznaczony cel!

Organizatorem wyprawy jest Fundacja „Pokonaj raka” reprezentowana przez Katarzynę Gulczyńską. Jest to organizacja, która od 2007 roku organizuje wyprawy na szczyty gór dla osób, które przeszły leczenie onkologiczne i pokonały chorobę nowotworową. Celem jest pokazanie, że chorobę można przezwyciężyć i realizować nowe wyzwania.

W tym roku propozycję zdobycia szczytów dostało stowarzyszenie Amazonek z Poznania, które z niezwykłym entuzjazmem zdecydowały się przyjąć wyzwanie. Amazonki chcą pokazać swoją silną stronę – odwagę i wytrwałość w dążeniu do celu, chcą pokazać innym chorym, że można wszystko.

Jedyną barierą w tej wyprawie jest kwestia finansowa. Amazonki będą potrzebować wsparcia od nas i od Państwa. Do wyprawy na Mont Blanc przygotowuje się 8, a na Kilimandżaro 15 Amazonek. Koszt uczestnictwa wynosi dla każdej osoby ok. 3000 zł + koszty szczepień ok. 900 zł + zakupy odzieży i sprzętu.

Dzięki Państwa pomocy uda nam się wspólnie umożliwić Amazonkom osiągnięcie ich prospołecznego celu. Smile

Przy okazji wyprawy uczestniczki będą promować swoich sponsorów w prasie i w innych mediach.

Jeżeli chcą Państwo pomóc, proszę przekazywać środki na konto Federacji Amazonki:
BZ WBK S.A. VI Oddz./Poznań 22 1090 1362 0000 0000 3656 4130.