Dotacje na własną działalność dla młodych do 29 roku życia!

28 czerwca 2022

Działająca w Inowrocławiu Kancelaria Ekonomii Społecznej non profit sp. z o.o., która swoją działalność od kilku lat z powiedzeniem uzupełnia o bezpłatną pomoc i wsparcie kierowane do osób starszych, niepełnosprawnych, czy niepracujących informuje, że aktualnie udziela wsparcia dotacyjnego dla osób chcących założyć własną firmę.

Oferta wspierająca przedsiębiorczość w regionie to bezzwrotne dotacje na założenie firm oraz na wsparcie pomostowe do 6 pierwszych miesięcy prowadzenia firmy. Zainteresowani mogą uzyskać maksymalnie wsparcie na poziomie 38.650,00 zł.

Dotacje udzielane będą osobom w wieku od 18 do 30 lat, pod warunkiem, że osoba nie pracuje i nie uczy się dziennie.  Uczestnicy projektu muszą zamieszkiwać w województwie kujawsko – pomorskim. Wsparcie poprzedzi pomoc szkoleniowa z zakresu przedsiębiorczości oraz doradcza przy pisaniu biznesplanu. O szczegóły wsparcia można pytań mailowo biuro@kes.org.pl lub telefonicznie pod numerem 52 357 62 15.

Dotacje udzielane są ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Postaw na własny biznes” Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój. Więcej info na stronie kes.org.pl.

Udział w projekcie jest bezpłatny!