Dyplom z Marzeń – IV Segment Programu Stypendiów Pomostowych

17 maja 2006

Fundacja Ekspert-Kujawy w Inowrocławiu została zakwalifikowana do udziału w V edycji Programu Stypendiów Pomostowych w ramach przedsięwzięcia  Polsko-Amerykańśkiej Fundacji Wolności, Wydawnictwa Presspublica  Sp. z o.o. i Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości.
Program Stypendiów Pomostowych jest programem stypendialnym dla uzdolnionej i ambitnej młodzieży ze wsi i małych miast, z ubogich środowisk wymagających edukacyjnego wsparcia, która pragnie rozpocząć studia.
Stypendium pomostowe wynosi 3500 zł i jest wypłacane w 10 miesięcznych ratach po 350 zł.
    Chcielibyśmy przy Państwa pomocy  ufundować jak najwięcej stypendiów studenckich dla zdolnych młodych ludzi pochodzących z kujawskich i pałuckich wsi i małych miast.