Dzięki nam żniński zespół może zagrać na Stadionie Narodowym podczas EURO 2012!

16 marca 2012

„Piłkarska piosenka” zespołu Qumple bez przeszkód dostała się do drugiego etapu w konkursie MOJA PIOSENKA NA EURO.

Zachęcamy do oddawania głosów na piosenkę Qumpli. W ten sposób nie tylko wspieramy żniński zespół, jest to także doskonała promocja naszego województwa.

Aby oddać głos na Qumpli wystarczy wysłać SMS o treści p.19 na numer 72466 (koszt: 2,46 zł z VAT). Głosowanie trwa do 28 marca.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji wysłuchać „Piłkarskiej piosenki” zapraszamy na YouTube!

Zespół Qumple wszedł do finału konkursu na trzecim miejscu, ale tej wiadomości nie znajdziecie Państwo w publicznych, czy prywatnych mediach, za to bez pardonu są promowani komercyjni wykonawcy.

Piosenka Qumpli jest naprawdę dobra. Nie wiemy czy najlepsza, ale zapewne zasługuje na taką samą szansę, jak piosenki profesjonalnych wykonawców. Jeśli po wysłuchaniu tej piosenki macie podobne jak my zdanie, to zagłosujcie na młodych muzyków ze Żnina.

Nie zostawiajcie tej wiadomości tylko dla siebie, tu nie chodzi  o piosenkę na Euro, tutaj gra idzie o fer play.