E-spotkania dla przedsiębiorców

5 stycznia 2009

Cykl E-spotkań Fundusze na inwestycje przedsiębiorstw w ramach RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego – zadaj pytanie Ekspertom

Portal i dwumiesięcznik „Fundusze Europejskie” wspólnie z Bankiem BPH rozpoczęli 15 października br. cykl 19 e-spotkań pt. „Pomożemy Ci znaleźć kierunek rozwoju. Dotacje z Unii Europejskiej dla Twojej Firmy. Pozyskiwanie funduszy pomocowych w latach 2007-2013 na rozwój przedsiębiorstw”. Jest to pierwszy tego typu ogólnopolski projekt rozmów – czatów pomiędzy beneficjentami pomocy unijnej a przedstawicielami Instytucji Wdrażających programy operacyjne. E-czaty podejmują tematykę RPO poszczególnych województw.

 

W najbliższą środę,  7 stycznia, w godzinach 12.30-14.00 tematem e-spotkania będą: „Możliwości pozyskania funduszy z Unii Europejskiej na inwestycje przedsiębiorstwa w ramach RPO Województwa Kujawsko- Pomorskiego.

 

Na pytania uczestników odpowiadać będą Eksperci:

 

·       Kamila Radziecka, Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski

·       Justyna Błędowska, Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski

·       Michał Pichlak, Bank BPH


Zainteresowane osoby mogą wziąć udział w e-spotkaniu po zalogowaniu się na stronie:

http://fundusze-europejskie.pl/espotkaniabph.php

 

E-spotkania skierowane są do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Do udziału w projekcie zaproszono przedstawicieli Instytucji Wdrażających oraz Banku BPH, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące m.in. możliwości i zasad otrzymania dotacji unijnych na realizację projektów inwestycyjnych, oferty kredytowej na finansowanie przedsięwzięć objętych wsparciem pomocowym, zagadnień związanych z pomocą publiczną, sprawozdawczością, monitoringiem i kontrolą projektów dofinansowanych z Unii. Udział w e-spotkaniach to okazja do bezpośredniego zadawania szczegółowych pytań Ekspertom i uzyskania na nie odpowiedzi.

Patronat Honorowy nad cyklem objęło Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

Więcej informacji:

Małgorzata Burda

061/ 825 30 22

e-mail: malgorzata.burda@fundusze-europejskie.pl

www.fundusze-europejskie.pl