Festyn Kujaw i Pałuk 2012

12 marca 2012

Już we wrześniu 2012 roku odbędzie się II Edycja Festynu Kujaw i Pałuk. Wszystkie osoby zaintnteresowane zapraszamy!

Fundacja Ekspert-Kujawy niespełna rok temu obchodziła 10-lecie swojej działalności. Obchody naszego Jubileuszu połączone były
z Festynem „Kujaw i Pałuk”, który odbył się 1 lipca 2011r. w Parku Solankowym w Inowrocławiu. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród kilkudziesięciu wystawców z regionu jak i wśród odwiedzających w tym dniu Park Solankowy. Na scenie „Muszli Koncertowej” miały możliwość zaprezentowania się zespoły wokalne, taneczne i muzyczne, które promują teren Kujaw i Pałuk.
Mamy zaszczyt poinformować, iż tym roku II Edycja Festynu „Kujaw i Pałuk” odbędzie się w Żninie 1 września i będzie połączona z „Piknikiem z Telewizją Polską”.
 Osoby zainteresowane udziałem w tegorocznej imprezie prosimy o kontakt:
Fundacja Ekspert-Kujawy
Kamilla Buczkowska