Festyn Ośrodka Pomocy Społecznej w Pakości

2 lipca 2010

W dniu 2 lipca w Pakości odbył się festyn dla podopiecznych miejscowego  Ośrodka Pomocy Społecznej.

Wśród zaproszonych gości byliśmy również my – Fundacja Ekspert- Kujawy. Ośrodek gościł również przedstawicieli Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie – również z Inowrocławia. Imprezę swoją obecnością uświetnił Burmistrz Pakości.

Organizator zapewnił wiele atrakcji dla uczestników. Odbył się m.in. pokaz straży pożarnej. Strażacy zorganizowali dla najmłodszych wodną fontannę, która nie tylko była okazją do świetnej zabawy, ale dała również trochę ochłody w tak upalny dzień. Ponadto odbyły się liczne konkursy, w których można było zdobyć ciekawe nagrody. Atrakcją dla najmłodszych było również stoisko z watą cukrową oraz dmuchana zjeżdżalnia, które cieszyły sie ogromnym zainteresowaniem.

Fundacja Ekspert – Kujawy serdecznie dziękuje za możliwość uczestniczenia w uroczystości!

Zapraszamy do galerii zdjęć !