Fundacja Ekspert – Kujawy na spotkaniu z Anną Komorowską

4 lipca 2010

Anna Komorowska w środę (30.06.2010 r.) spotkała się z kobietami w Żninie.

Na spotkaniu nie zabrakło również naszej reprezentacji – chciałyśmy się dowiedzieć, jaka jest przyszła Pierwsza Dama?
Komorowska zwierzyła się zgromadzonym, że nie jest jej łatwo występować publicznie. – Jednak wychodzę z założenia, że nie święci garnki lepią. Jak się powiedziało A, to trzeba dalsze litery alfabetu powtarzać. Mam wrażenie, powiem trochę nieskromnie, że się uczę. Dużego siły i wsparcia doświadczam w czasie takich spotkań – mówiła Anna Komorowska.

Żona Bronisława Komorowskiego opowiadała o tym, jak wraz ze swoimi dziećmi ocenia wystąpienia męża. Ma jednak swój sposób, jak przekazać mu krytykę. – Nie raz zdarzało mi się powiedzieć po powrocie męża do domu, że przesadził. Kiedyś mówiłam od razu, jak wszedł do domu, a mnie czymś zdenerwował. Teraz wiem, że trzeba dać mu czas, żeby "odparował", nie zaatakować na wstępie i wyczekać na moment, kiedy będzie w stanie krytykę przyjąć. Tego nauczyłam się i uważam, że to jest skuteczne – zdradziła swój "sposób na męża" i dodała: – To nie jest tak, że jak mąż przychodzi do domu, to są tylko peany pochwalne. Absolutnie nie, ja jak i dzieci dbamy o to, żeby mąż nie fruwał w powietrzu, tylko chodził po ziemi. Na to z naszej strony może liczyć – dodała. (źródło: http://www.fakt.pl/Komorowska-zdradzila-jaki-ma-sposob-na-meza,artykuly,76077,1.html).

Spotkanie przebiegało w niezwykle domowej atmosferze – przy kawie i kawałku pysznego tortu. Ta atmosfera jest zasługą gospodyni tego spotkania – Wice Burmistrz Żnina, Aleksandry Nowakowskiej. Na spotkanie przybyły aktywne kobiety – członkinie licznych oranizacji i stowarzyszeń (m.in. Kujawsko – Pomorskiego Stowarzyszenia Kobiet Wiejskiech, którego Prezesem jest Pani Aleksandra Nowakowska) oraz przedstawiciele lokalnych władz.

Zapraszamy do galerii zdjęć ze spotkania!