Fundacja Ekspert-Kujawy na Targach Młodych

7 października 2008

W dniach 26-27 wrześniaw hali widowiskowo-sportowej przy al. Niepodległości 4 w Inowrocławiu odbyły się Targi Młodych. Na imprezie nie zabrakło również Fundacji Ekspert-Kujawy.

Targi to impreza, która pozwala różnym organizacjom i instytucjom na przybliżenie oferty dla młodych. Na odwiedzających halę czekały różne atrakcje: pokazy tańców, pokazy walk, happeningi, występy artystyczne, konkursy z nagrodami, warsztaty.

Wśród wystawców znalazła się także Fundacja Ekspert-Kujawy prezentująca bogatą ofertę szkoleniową skierowaną do między innymi do młodzieży. Fundacja tym samym promowała aktualnie realizowane projekty Nauczmy się pomagać” oraz Kujawskie Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej” realizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.