Fundacja Ekspert – Kujawy uczestniczyła w konferencji zorganizowanej przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego!

11 grudnia 2023

W dniu dzisiejszym Fundacja Ekspert – Kujawy uczestniczyła w konferencji pt. „Regionalny Fundusz Szkoleniowy w dwóch perspektywach finansowych”.
Organizatorem konferencji była Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego w Toruniu.
Podczas konferencji podsumowano realizowany przez TARR projekt „Regionalny Fundusz Szkoleniowy – usługi rozwojowe dla MŚP z województwa kujawsko – pomorskiego i ich pracowników”.
Zaprezentowane zostały również nowe możliwości dla firm szkoleniowo – doradczych, które posiadają wpis do Bazy Usług Rozwojowych.
Przedstawiono założenia oraz możliwości z jakich będą mogły w nowej perspektywie finansowej skorzystać osoby indywidualne oraz firmy w ramach projektu realizowanego przez TARR pt. „Regionalny Fundusz Szkoleniowy II” oraz w ramach projektu, który będzie realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, pt. „Kierunek – rozwój”.