Fundacja na Targach Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2008 w Bydgoszczy

24 października 2008

Dnia 23 października na Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy odbyły się trzecie Targi Pracy i Promocji Pracodawców „OFFerty 2008”. Na targach nie zabrakło także Fundacji Ekspert-Kujawy, która prezentowała bogatą ofertę szkoleniowo-doradczą.

Targi zorganizowane zostały przez Porozumienie Bydgoskich Biur Karier. W skład, którego wchodzą biura karier następujących uczelni z naszego regionu: Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi Wydział Zamiejscowy w Bydgoszczy oraz Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Studenci oraz absolwenci, którzy przybyli na imprezę mieli szansę na znalezienie dobrych praktyk, staży a przede wszystkim wymarzonej pracy. Podczas targów odbyło się wiele imprez towarzyszących (prezentacje, rozmowy indywidualne itp.) umożliwiających bliższe poznanie problematyki związanej z rynkiem pracy.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.