Fundacja na Targach Pracy

4 maja 2010

W dniu 30 kwietnia 2010 roku w Młodzieżowym Domu Kultury „Pszczółka” odbyły się Targi Pracy – Wiosna 2010 realizowanych pod hasłem „Byłem bezrobotny – jestem przedsiębiorcą”, zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Inowrocławiu.

Fundacja swoim udziałem w Targach promowała projekt Kujawskie Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej. Zachęcaliśmy studentów do wzięcia udziału w naszych szkoleniach, które odbywają się w naszej Fundacji.

W Targach zaprezentowało się około 25 wystawców. Byli to pracodawcy, którzy poszukiwali nowych pracowników, instytucje edukacyjne z regionu województwa kujawsko-pomorskiego.

Celem Targów było zaprezentowanie ofert pracy dla osób bezrobotnych. Kolejnym celem było promowanie przedsiębiorczości, jakim jest wsparcie finansowe udzielone w ramach jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

W czasie Targów była możliwość wzięcia udziału w dwóch edycjach szkolenia „ABC przedsiębiorczości”, złożenia CV oraz wzięcia udziału w rozmowie z pośrednikiem pracy.