Akcja Charytatywna „Gramy dla Kubisia 2”

23 listopada 2017

W sobotę 18 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury im. Janusza Korczaka w Inowrocławiu odbyła się druga edycja koncertu charytatywnego „Gramy dla Kubusia 2”. Zbiórka publiczna miała na celu pozyskanie 5,5 tysiąca złotych, które są niezbędne do wzięcia udziału przez Jakuba Świdra w 4 tygodniowym turnusie hiperbarycznym.

Dzięki ludziom o dobrym sercu udało nam się zebrać 5 tysięcy złotych!

Z całego serce dziękujemy!

18 listopada finał akcji rozpoczął się o godzinie 17:00. Wszystkich zgromadzonych gości przywitała Pani Agnieszka Hołodniak, później całe wydarzenie poprowadził Pan Piotr Woltman. Jako gwiazda koncertu na scenie pojawił się były lider zespołu Just 5 – Bartek Wrona. Zaśpiewał swoje największe hity! Wśród nich znalazły się wszystkim znane utwory tj.: „Jedna na milion” czy „Barwy szczęścia”. Następną atrakcją był występ Janka Zielińskiego, który porwał wszystkich do zabawy śpiewając „Daj mi tę noc”! Na scenie towarzyszyła mu Ewa Michalczyk. Po dwóch koncertach mogliśmy oglądać występ młodych adeptów tańca towarzyskiego Tanecznego Klubu Sportowego Dance&Dance z Torunia, na co dzień trenujących w Klubie Rondo w Inowrocławiu.
Po ich występie nastąpiła licytacja przedmiotów i znów mogliśmy podziwiać utalentowane osoby z zespołu tanecznego Dance&Dance. Koncert zakończył występ New Collective wraz grupą Atlantic Blue. Na sam koniec akcji charytatywnej wystąpiła grupa taneczna Aplauz, która zaprezentowała na scenie swój pokaz. Ponadto przez czas trwania całej akcji można było spróbować szczęścia w loterii fantowej, w której do wygrania były ciekawe przedmioty od długopisów po sprzęt AGD i vouchery.

W całą Akcję Charytatywną „Gramy dla Kubusia 2” zaangażowało się wiele instytucji, przedsiębiorstw jak i osób prywatnych oraz wolontariuszy, którym składamy serdeczne podziękowania!

Rafał Lewandowski – Radny Rady Miejskiej miasta Inowrocławia,
Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu
New Collective – Piotr Sulikowski
Atlantic Blue – Jarosław Nawrocki
Piotr Woltman
Agnieszka Świder
Plotino&Grafit
MixDruk – Daniel Mrugalski
Gabinet kosmetyczny-„Beauty” kosmetyka estetyczna
Salon kosmetyczny Belleza
Gabinet masażu Health Potion
Kraina Urody
Restauracja „Roma CITY”
Restauracja Savana Inowrocław
Fundacja Hodowców Polskiej Białej Gęsi
Bar Mleczny Miś
Twoje Smaki
JiM KEBAB
Kiełba i Buła
Pizzeria Wenezia
Salsa Pomodoro
Finezja Smaku – Catering
eurobank
Autos
Texdruk
MOC WEAR
AllButik
American Dream Strzelno
Butik Ladies Inowroclaw
PRZYMILAKI – ręcznie robione maskotki
ModraSova
Nika Medica
Gym&Fit Renegat
Hurtownia Artykułów Szkolno-Biurowych ELIS
Danuta Kulon
Kuba Chełminiak
Jolanta Nowak
Ilona Nowaczyk
Justyna Jabłońska
Angelika Jakubowska
Mariusz Świder
Filip Kukliński
Michalina Kuklińska
Hanna Ziętara
Alicja Rochowiak