„Zumbastyczny” poniedziałek!

10 listopada 2015

Wczorajszy dzień na długo zapadnie w pamięć naszej Fundacji. To właśnie wczoraj odbył się Charytatywny Maraton Zumby „Podaruj mi dolara” na rzecz p. Piotra Kalinowskiego z Gniewkowa. Przypominamy, że p. Piotr, na skutek ostrego rozsianego zapalenia rdzenia kręgowego i mózgu, został z dnia na dzień sparaliżowany od pasa w dół. Polska medycyna rozkłada ręce, a jedyną nadzieją jest diagnostyka i leczenie w USA. To właśnie na ten cel Fundacja zbierała w dniu wczorajszym pieniądze.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ!

Całość imprezy poprowadził Piotr Woltman, a sam maraton taneczny odbywał się pod okiem instruktorki – Pauliny Kluczyńskiej. Na ich ręce składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie!

Akcja zgromadziła lokalne media oraz blisko 100 osób o dobrych sercach, którzy wrzucali datki do puszek oraz licytowali atrakcyjne przedmioty. Dzięki ich wsparciu udało nam się zebrać aż… 4 141,95!!! Jako ciekawostkę możemy dodać, że podczas licytacji najwyższą cenę uzyskał tort z logiem zumby – było to aż 500 zł (tort ufundowany przez Restaurację „Twoje Smaki”), a także piłka z autografem Marcina Gortata – 450,00 zł (piłka trafiła na licytację dzięki zaangażowaniu jednego z pracowników M – GOKSiR w Gniewkowie). Co ważne – nabywca tortu przekazał go na ręce teamu zumby – ten gest został niezwykle ciepło przyjęty przez obecnych na imprezie.

A wiecie dzięki komu mogliśmy licytować tyle niesamowitych przedmiotów? Dzięki Michałowi Zakrzewskiemu, Arturowi Kamińskiemu, Pawłowi Fabińskiemu i  Darkowi z GOKSiR w Gniewkowie. Duży wkład miał również Szymon Stolarski, Restauracja „Twoje Smaki” i Zbyszek Florek z Island Studio w Inowrocławiu. Z kolei BGŻ BNP Paribas przygotował w nagrodę dla osób licytujących – dodatkowe gadżety. Za to całe dobro, które od Was uzyskaliśmy – ogromne podziękowania 🙂

Zgromadzeni mieli także możliwość wzięcia udział w bezpłatnym badaniu ciśnienia krwi oraz poziomu cukru we krwi – z przygotowanie stanowisk prozdrowotnych dziękujemy p. Marioli Skoniecznej oraz Zofii Plaskocie.

Nie możemy nie wspomnieć o naszych wolontariuszach, którzy pod okiem p. dyrektor Joli Woźnica nie tylko zajęli się zorganizowaniem całej akcji, ale także jej przebiegiem – dziękujemy pracownikom Fundacji: Ani Białce, Milenie Czajkowskiej, Maciejowi Dziarnowskiemu, Natalii Górskiej, Agacie Libera, Ani Napierale, Dorocie Rąblewskiej, Joannie Sójkowskiej, Idze Wawrzyniak. Dziękujemy również kwestorkom – p. Magdalenie Brzyckiej, p. Małgorzacie Majewskiej – Kalinowskiej oraz p. Urszuli Majewskiej.

Całość kwoty zostanie przekazana do Fundacji „Słoneczko” na subkonto p. Piotra Kalinowskiego. Dla osób, które chciałyby wesprzeć indywidualnie p. Piotra w walce o zdrowie, podajemy dane do przelewu:

Fundacja Słoneczko
Nr rachunku: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Tytuł przelewu: 523/K Piotr Kalinowski