Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach anonimowych informacji statystycznych. Rozumiem

f
g

Koncert „Gramy dla Kubusia IV” już za nami!

26 listopada 2019

Kochani!!!

Akcja Charytatywna „Gramy dla Kubusia 4” jest już za nami i po raz kolejny rekord został pobity. Dzięki Waszym dobrym i otwartym sercom udało się przekroczyć próg pięciocyfrowej liczby i zebrać 10 050,00 zł!!!!!!!!!!

Jest to fantastyczna wiadomość i cudowne osiągnięcie, bo kwota naprawdę robi wrażenie. Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym na koncercie, za udział w licytacjach, za kupowanie losów na loterii, za każdą kwotę wrzuconą do puszki, za zainteresowanie akcją, wszystkie dobre słowa.

Gratulujemy zwycięzcy loterii fantowej – przypominamy, iż zwycięski numer losu to 22 – posiadacza szczęśliwego losu zapraszamy do siedziby Fundacji Ekspert – Kujawy w celu odebrania nagrody i dopełnienia formalności!

Akcja charytatywna na rzecz Kubusia, była możliwa do wykonania dzięki wsparciu instytucji, przedsiębiorstw i osób prywatnych, które bardzo aktywnie włączyły się w pomoc przy organizacji i realizacji przedsięwzięcia. Jednostki te, przekazały również nagrody na loterie fantowe i licytacje.

Dlatego pragniemy serdecznie podziękować:

 • Za objęcie Patronatem Honorowym akcji Prezydentowi Miasta Inowrocławia, Panu Ryszardowi Brejzie oraz Staroście Miasta Inowrocławia – Pani Wiesławie Pawłowskiej,
 • Galeria Solna w Inowrocławiu, a w szczególności Pani Dominice Kucharskiej – za udostępnienie obiektu, pomoc w organizacji i promocji akcji, ufundowanie poczęstunku dla artystów oraz głównej nagrody w loterii fantowej,
 • Gravity Studio za wydruk plakatów informacyjnych oraz oznakowanie puszek,
 • Bankowi Spółdzielczemu w Inowrocławiu za ufundowanie tortu urodzinowego dla Kubusia.

Serdeczne podziękowania chcielibyśmy złożyć artystom, którzy uświetnili akcję charytatywną swoimi występami. Nasze wyrazy wdzięczności pragniemy przekazać dla:

 • Dawida Kartaszewicza,
 • Duetu – ArtSystem,
 • Tancerzy – Oli i Mikołaja,
 • Ambasadorek Ewy Chodakowskiej,
 • Kujawskich Karlików,
 • Kac,
 • Michała Gęsikowskiego,
 • Oliwii Dąbrowskiej,
 • Rapera PlateL,
 • SPR/Synowie Rapu,
 • Ekipy Gym&Fit Renegat,
 • Massey’a,
 • NewCollective,
 • Duetu hip-hopowego – Pada& Świr.

Za przekazanie nagród na licytację oraz loterię fantową serdecznie dziękujemy:

 1. Kamili Jancy – Wake up and Make up,
 2. Siłowni LANDRYNKA,
 3. Hop – Bęc Centrum Kreatywnego Rozwoju
 4. Centrum Zabaw FRAJDA,
 5. Parkowi Trampolin HOPSA,
 6. Jagodzie Olejniczak – Make up,
 7. Ewie Polanisz – Gabinet masażu.
 8. Ewie Gotowalskiej – Stylizacja rzęs,
 9. Paulinie Kapella – Fotografia,
 10. Iwonie Chorążewskiej – Studio Piękna,
 11. Aleksandrze Jachimowskiej – Beauty Studio,
 12. Salonowi kosmetyczno-fryzjerskiemu – ANIELSKI WDZIĘK,
 13. Klaudi Szutarskiej – fizjoterapia i masaż,
 14. Salonowi kosmetycznemu – Marilyn Monroe,
 15. Agacie Walczak – Photography,
 16. Butikowi – FASHION,
 17. Fizjoterapii – KINESIS,
 18. Salonowi kosmetyczno-fryzjerskiemu – BELLA,
 19. Stacji kontrolo opryskiwaczy – Eko-kontrol,
 20. Restauracji – JiM Kebab,
 21. Żanecie Adamczuk – DIAMOND LASH STUDIO,
 22. Restauracji – KIEŁBA I BUŁA,
 23. Siłowni RENEGAT Gym&Fit,
 24. Emilii Budnej – Studio fryzur,
 25. Salonowi kosmetycznemu – BABSKI RAJ,
 26. Sklepowi Jubilerskiemu „Diament”,
 27. Sklepowi Jubilerskiemu „Brilant”,
 28. Sklepowi „Świat Zabawek”,
 29. Sklepowi Mobile4ypu,
 30. Sklepowi Ziaja,
 31. Sklepowi „Reporter Young”
 32. Piekarni Prawdziwy Chleb Grochola
 33. Sklepowi „Blue Shadow”
 34. Ewelinie Juskowiak – Fotografia,
 35. Natalii Polowczyk – Klub Zdrowia Feel Good,
 36. Mai Bartz – SENSOGRACJA,
 37. Joannie Matuszak – Butik DiTrevi,
 38. Magdalenie Bolewickiej – Papier i kropka,
 39. Natalii Banaszak – Szyszka Fotografia,
 40. Gabinetowi Medycyny Estetycznej – PERSYMONA,
 41. Sklepowi odzieżowemu – CLARET,
 42. Stoisku handlowemu dla dzieci – KARMELKOWY ŚWIAT,
 43. Kreatywnej Sali Zabaw – BIM BAM BOM,
 44. Przychodni rehabilitacyjnej – Nika Medica,
 45. Natalii Cichockiej Pernament Make – up Artist
 46. Agencji reklamowej – MocShop,
 47. Fundacji DKMS
 48. Hurt detal,
 49. Salonowi Kosmetycznemu – MK Monika Kuźmińska,
 50. Butikowi – MODNA POLKA,
 51. HERBARIUM HETEL&SPA w Gąsawie,
 52. Centrum Edukacyjnemu i Warsztatowemu dla Dzieci – ModraSova,
 53. Myjni samochodowej – Eco service,
 54. Agencji reklamowej – Gravity Studio,
 55. Centrum kreatywnego rozwoju – Hop Bęc,
 56. Fundacji RATIS
 57. Przewodniczącej Sejmiku Kujawsko-Pomorskiego, Pani Elżbiecie Piniewskiej,
 58. Radnej Rady Miejskiej, Pani Ewie Kempskiej,
 59. Pani Paulinie Kowalik,
 60. Pani Jadwidze Matuszak,
 61. Pani Marzenie Olejniczak,
 62. Pani Bognie Buczkowskiej,
 63. Pani Ilonie Nowaczyk,
 64. Pani Natalii Seget,
 65. Pani Danucie Liszkowskiej-Jaskulskiej
 66. Aleksandrze Brejza
 67. Straży Miejskiej w Inowrocławiu

Podziękowania kierujemy do Agnieszki Świder – mamy Kubusia, za ogromne zaangażowanie w akcję na każdym etapie jej przygotowania, poświęcony czas i włożone serce oraz dla Łukasza Zdrojewskiego za aktywne działania podczas przygotowywania akcji. Szczególne podziękowania kierujemy do Wolontariuszy – słuchaczek Uniwersytetu Trzeciego Wieku Fundacji Ekspert-kujawy przy Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Księcia Kazimierza Kujawskiego (Uli, Doroty, Grażyny, Regiy, Zosi, Doroty i Janusza), wolontariuszy z Fundacji RATIS, pracowników Fundacji Ekspert-Kujawy i jej sympatyków, przyjaciół i bliskich Kubusia (Macieja, Marleny, Ani, Weroniki, Magdy, Patrycji, Igi, Eweliny oraz Izy), którzy poświęcili swój wolny czas i obsługiwali koncert w Galerii. Dziękujemy Jarkowi Sopolińskiego za użyczenie sprzętu nagłaśniającego oraz Łukaszowi Tubiszewskiemu za oprawę akustyczną.

Bardzo dziękujemy Agnieszce Hołodniak za koordynowanie przygotowań do akcji oraz Dorocie Rąblewskiej za koordynowanie przygotowań i obsługę konferansjerską całego koncertu oraz licytacji.

Przypominamy, że środki z akcji zostaną w całości przekazane na rzecz Kubusia Świdra z Inowrocławia.

Pamiętajcie – WARTO POMAGAĆ!

Już za tydzień zagramy dla Kubusia po raz 4!

15 listopada 2019

W sobotę 23 listopada 2019r., od godziny 11 do godzin wieczornych, odbędzie się czwarty już koncert charytatywny dla Kubusia Świdra, chorującego na dziecięce porażenie mózgowe oraz dysplazję oskrzelowo – płucną. Kubuś nie mówi, nie chodzi, ale jest szansa, że w przyszłości stanie na własnych nogach – o to właśnie walczą najbliżsi Kubusia oraz Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu. Tym razem do naszej akcji aktywnie włączyła się Galeria Solna co oznacza, że akcja realizowana będzie nie tylko przy jej wsparciu, ale również na jej terenie. W trakcie akcji charytatywnej realizowana będzie zbiórka publiczna do puszki środków, które zostaną przeznaczone na rehabilitację Kubusia.

Już dziś wpiszcie do swoich kalendarzy datę 23 listopada. Jak co roku czekały będą na Was liczne atrakcje, w tym animacje dla dzieci, Strefa Zdrowia ze stoiskiem DKMS oraz stoiskiem konsultacji dietetycznych, występy taneczne i wokalne, licytacje czy loterie fantowe z atrakcyjnymi nagrodami – nagrodą główną loterii fantowej jest karta podarunkowa ufundowana przez partnera akcji – Galerię Solną w Inowrocławiu – o wartości 400,00 zł!

A kto wystąpi? Program akcji jest w tym roku niezwykle bogaty. Zaczniemy o godzinie 11 od treningu fitness prowadzonego przez #AmbasadorkiEwyChodakowskiej. Następnie czekają na Państwa występy muzyczne duetu Art System, Michała Gęsikowskiego, orkiestry Kujawskie Karliki, Mr. Fun oraz Oliwi Dąbrowskiej znanej z programu „Mam Talent”. Odbędzie się pokaz treningu POUND w wykonaniu dziewczyn z Gym&Fit Renegat. Wystąpią również SPR/Synowie Rapu, PlateL, Massey, New Collective oraz Pada&Świr. Poza tym, w tańcach standardowych i latynoamerykańskich zaprezentują się 9 – letni tancerze – Ola i Mikołaj z TKS Dance&Dance Toruń – Inowrocław. Wisienką na torcie będzie zaplanowany na godzinę 18:30 koncert Dawida Kartaszewicza – aktora i wokalisty. A na zakończenie całej akcji, na obecnych czeka słodka niespodzianka!

Drodzy mieszkańcy Inowrocławia i okolic – nie może Was zabraknąć 23 listopada w Galerii Solnej!

Informacje na temat akcji pod nr telefonu: 52 357 62 15, bądź mailowo: sekretariat@ekspert-kujawy.pl.

Zagramy dla Kubusia po raz 4!

17 września 2019

Tego małego Gentlemana nie trzeba chyba nikomu już przedstawiać 🙂

Tak Kochani – zbliża się jesień, a wraz z nią nasz coroczny koncert charytatywny dla Kubusia Świdra, chorującego na dziecięce porażenie mózgowe oraz dysplazję oskrzelowo – płucną. Zagramy dla Kuby już po raz 4! Tym razem do naszej akcji aktywnie włączyła się Galeria Solna, co oznacza, że nasza akcja realizowany będzie właśnie na jej terenie <3

Już dziś wpiszcie do swoich kalendarzy datę 23 listopada! Jak co roku czekały będą na Was liczne atrakcje, w tym loterie, licytacje, animacje, występy taneczne i wokalne. A kto wystąpi? Już dziś możemy uchylić rąbka tajemnicy – wśród występów czeka na Was koncert Dawida Kartaszewicza – aktora telewizyjnego i teatralnego oraz wokalisty, którego mieliśmy okazje podziwiać w serialu „Przyjaciółki”, „Czas honoru” i „Barwy szczęścia”. W trakcie akcji charytatywnej realizowana będzie zbiórka publiczna środków, które zostaną przeznaczone na rehabilitację Kubusia. Nie może Was w tym dniu zabraknąć 🙂

Warto pomagać

10 grudnia 2018

O akcji „Szlachetna paczka” słyszał już chyba niemal każdy.

(więcej…)

Dziękujemy za okazane serce podczas akcji „Gramy dla Kubusia 3”!

21 listopada 2018

Drodzy Państwo! Akcja „Gramy dla Kubusia 3” przeszła już do historii. Przeszła do historii jako rekordowa! Dzięki WASZYM DOBRYM SERCOM udało się pozyskać aż… 9414,12 zł!!! Kwota robi naprawdę duże wrażenie! SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za Waszą obecność na koncercie, za udział w aukcjach, za kupowanie losów w loterii, za każdy grosz, który trafił do puszki lub bezpośrednio na subkonto Kubusia!

(więcej…)

17 listopada zagramy po raz trzeci dla Kubusia!

9 listopada 2018

Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu (nr KRS 000022521) już po raz trzeci podjęła się realizacji akcji charytatywnej (zgodnie z celami statutowymi), w ramach której odbędzie się zbiórka publiczna środków pieniężnych, zatytułowana „Gramy dla Kubusia 3” (nr zbiórki publicznej 2018/3869/OR).Celem zbiórki jest pozyskanie środków na rehabilitację Jakuba Świdra, 9 – letniego mieszkańca Inowrocławia.  Kubuś urodził się jako wcześniak w 27 tygodniu ciąży. Na skutek powikłań choruje na dysplazję oskrzelowo – płucną i dziecięce porażenie mózgowe. Wymaga stałej intensywnej rehabilitacji, bez której nie może rozwijać się prawidłowo. Proces rehabilitacji jest bardzo kosztowny, ale przynosi rezultaty i jest duża szansa, że Kubuś będzie chodził. Nasza Fundacja kibicuje Kubie i aktywnie wspiera jego mamę w walce
o zdrowie. 

Rodzinie od lat nie jest łatwo samotnie zmagać się z kosztami rehabilitacji, ale od kilku dni będzie jeszcze trudniej. Kilka dni temu rodzinę spotkała osobista tragedia, ponieważ zmarł tata Kubusia, dlatego powodzenie akcji jest teraz jeszcze istotniejsze.

Akcja „Gramy dla Kubusia 3” trwa od 15 września, a już od 20 września dystrybuowane są Cegiełki Charytatywne, będące jednocześnie wejściówkami na koncert podsumowujący całą akcję, który zaplanowany jest na dzień 17 listopada 2018r. (sobota) w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu, od godziny 17:00. Wejściówki na koncert nabyć można u wolontariuszy akcji, posiadających stosowne identyfikatory, w siedzibie Fundacji Ekspert – Kujawy (ul. Dworcowa 65, Inowrocław), w Restauracji „Twoje Smaki (ul. Dubienka 2, Inowrocław), a także dostępne będą bezpośrednio przed koncertem w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu. Cegiełka ma charakter charytatywny, co oznacza, że nabywca decyduje o tym, ile środków pieniężnych przekaże do puszki w zamian za nabycie cegiełki.Podczas koncertu wystąpią m.in: Jan Zieliński – były lider zespołu Bolter, zespół muzyczny Coolers, Danielo, New Collective, Michał Gielniak, Kujawskie Karliki oraz Dorra Dorota Rąblewska.  Ponadto, na uczestników akcji czekały będą stoiska z pysznym jadłem, między innymi z ciastem pieczonym przez słuchaczki z Uniwersytetu III Wieku Fundacji Ekspert – Kujawy im. Księcia Kazimierza Kujawskiego, czy z żurkiem ufundowanym przez Spółdzielnię Socjalną „Twoje Smaki”. Będą atrakcyjne nagrody
w ramach loterii fantowej (m. in. VOUCHERY NA DARMOWE ZABIEGI KOSMETYCZNE, MASAŻE, ZAKUPY), licytacji, a także liczne animacje towarzyszące, w tym fotobudka, pokaz trampolin oraz gry i zabawy dla dzieci.

W trakcie trwania całej akcji, a przede wszystkim podczas koncertu, będzie możliwość złożenia datków pieniężnych do puszek kwestarskich, jakimi dysponowali będą wolontariusze. Cały dochód z akcji charytatywnej przekazany będzie na leczenie Kubusia – Fundacja Ekspert – Kujawy nie pobiera żadnej opłaty z tytułu organizacji
i realizacji akcji.
Akcja objęta jest Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Inowrocławia, a patronat medialny w mediach elektronicznych objął portal ino-online.pl

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo pod linkiem:

https://www.facebook.com/events/229092911102866/?active_tab=discussion

Zagraj z nami dla Kubusia! Już po raz 3!

17 października 2018

Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu (nr KRS 000022521) już po raz trzeci podjęła się realizacji akcji charytatywnej (zgodnie z celami statutowymi), w ramach której odbędzie się zbiórka publiczna środków pieniężnych, zatytułowana „Gramy dla Kubusia 3” (nr zbiórki publicznej 2018/3869/OR).

Tutaj znajdziesz więcej informacji o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/229092911102866/?active_tab=discussion

Celem zbiórki jest pozyskanie środków na rehabilitację Jakuba Świdra, 9 – letniego mieszkańca Inowrocławia.  Kubuś urodził się jako wcześniak w 27 tygodniu ciąży. Na skutek powikłań choruje na dysplazję oskrzelowo – płucną i dziecięce porażenie mózgowe. Wymaga stałej intensywnej rehabilitacji, bez której nie może rozwijać się prawidłowo. Proces rehabilitacji jest bardzo kosztowny, ale przynosi rezultaty i jest duża szansa, że Kubuś będzie chodził. Nasza Fundacja kibicuje Kubie
i aktywnie wspiera jego mamę w walce o jego zdrowie.  Obecnie organizacja akcji skupia się na pozyskiwaniu nagród od lokalnych przedsiębiorstw, instytucji i osób prywatnych, na potrzeby realizacji loterii fantowej.Akcja „Gramy dla Kubusia 3” trwa od 15 września, a już od 20 września dystrybuowane są Cegiełki Charytatywne, będące jednocześnie wejściówkami na koncert podsumowujący całą akcję, który zaplanowany jest na dzień 17 listopada 2018r. (sobota) w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu, od godziny 17:00. Wejściówki na koncert nabyć można u wolontariuszy akcji, posiadających stosowne identyfikatory, w siedzibie Fundacji Ekspert – Kujawy (ul. Dworcowa 65), a także dostępne będą bezpośrednio przed koncertem w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu. Cegiełka ma charakter charytatywny, co oznacza, że nabywca decyduje o tym, ile środków pieniężnych przekaże do puszki w zamian za nabycie cegiełki. Podczas koncertu wystąpią m.in: Jan Zieliński – były lider zespołu Bolter, zespół muzyczny Coolers, Danielo, New Collective, Michał Gielniak, Kujawskie Karliki oraz Dorra Dorota Rąblewska.  Ponadto, na uczestników akcji czekały będą atrakcyjne nagrody w ramach loterii fantowej, licytacji, a także liczne animacje towarzyszące, w tym fotobudka oraz gry i zabawy dla dzieci.

 
W trakcie trwania całej akcji, a przede wszystkim podczas koncertu, będzie możliwość złożenia datków pieniężnych do puszek kwestarskich, jakimi dysponowali będą wolontariusze. Cały dochód z akcji charytatywnej przekazany będzie na leczenie Kubusia – Fundacja Ekspert – Kujawy nie pobiera żadnej opłaty z tytułu organizacji i realizacji akcji. Akcja objęta będzie Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Inowrocławia, patronat w mediach elektronicznych objął portal ino-online.pl

Akcja Charytatywna „Gramy dla Kubisia 2”

23 listopada 2017

W sobotę 18 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury im. Janusza Korczaka w Inowrocławiu odbyła się druga edycja koncertu charytatywnego „Gramy dla Kubusia 2”. Zbiórka publiczna miała na celu pozyskanie 5,5 tysiąca złotych, które są niezbędne do wzięcia udziału przez Jakuba Świdra w 4 tygodniowym turnusie hiperbarycznym.

Dzięki ludziom o dobrym sercu udało nam się zebrać 5 tysięcy złotych!

Z całego serce dziękujemy!

18 listopada finał akcji rozpoczął się o godzinie 17:00. Wszystkich zgromadzonych gości przywitała Pani Agnieszka Hołodniak, później całe wydarzenie poprowadził Pan Piotr Woltman. Jako gwiazda koncertu na scenie pojawił się były lider zespołu Just 5 – Bartek Wrona. Zaśpiewał swoje największe hity! Wśród nich znalazły się wszystkim znane utwory tj.: „Jedna na milion” czy „Barwy szczęścia”. Następną atrakcją był występ Janka Zielińskiego, który porwał wszystkich do zabawy śpiewając „Daj mi tę noc”! Na scenie towarzyszyła mu Ewa Michalczyk. Po dwóch koncertach mogliśmy oglądać występ młodych adeptów tańca towarzyskiego Tanecznego Klubu Sportowego Dance&Dance z Torunia, na co dzień trenujących w Klubie Rondo w Inowrocławiu.
Po ich występie nastąpiła licytacja przedmiotów i znów mogliśmy podziwiać utalentowane osoby z zespołu tanecznego Dance&Dance. Koncert zakończył występ New Collective wraz grupą Atlantic Blue. Na sam koniec akcji charytatywnej wystąpiła grupa taneczna Aplauz, która zaprezentowała na scenie swój pokaz. Ponadto przez czas trwania całej akcji można było spróbować szczęścia w loterii fantowej, w której do wygrania były ciekawe przedmioty od długopisów po sprzęt AGD i vouchery.

W całą Akcję Charytatywną „Gramy dla Kubusia 2” zaangażowało się wiele instytucji, przedsiębiorstw jak i osób prywatnych oraz wolontariuszy, którym składamy serdeczne podziękowania!

Rafał Lewandowski – Radny Rady Miejskiej miasta Inowrocławia,
Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu
New Collective – Piotr Sulikowski
Atlantic Blue – Jarosław Nawrocki
Piotr Woltman
Agnieszka Świder
Plotino&Grafit
MixDruk – Daniel Mrugalski
Gabinet kosmetyczny-„Beauty” kosmetyka estetyczna
Salon kosmetyczny Belleza
Gabinet masażu Health Potion
Kraina Urody
Restauracja „Roma CITY”
Restauracja Savana Inowrocław
Fundacja Hodowców Polskiej Białej Gęsi
Bar Mleczny Miś
Twoje Smaki
JiM KEBAB
Kiełba i Buła
Pizzeria Wenezia
Salsa Pomodoro
Finezja Smaku – Catering
eurobank
Autos
Texdruk
MOC WEAR
AllButik
American Dream Strzelno
Butik Ladies Inowroclaw
PRZYMILAKI – ręcznie robione maskotki
ModraSova
Nika Medica
Gym&Fit Renegat
Hurtownia Artykułów Szkolno-Biurowych ELIS
Danuta Kulon
Kuba Chełminiak
Jolanta Nowak
Ilona Nowaczyk
Justyna Jabłońska
Angelika Jakubowska
Mariusz Świder
Filip Kukliński
Michalina Kuklińska
Hanna Ziętara
Alicja Rochowiak

Wielki maraton charytatywny dla Asi!

18 stycznia 2017

Fundacja Ekspert-Kujawy wspiera wielki charytatywny maraton dla Asi Wróblewskiej!
Jest młodą dziewczyną, której pasją jest ZUMBA. Oprócz bycia nauczycielem języka angielskiego, jej zajęcia, które sama prowadziła, cieszyły się popularnością. Nie tylko w miejscu zamieszkania- w Kruszwicy, ale również w okolicach.
W związku z poważnym wypadkiem samochodowym 2 listopada 2015 roku, Asia z powodu obrażeń głowy i połamanych kości doszło do czterokończynowego niedowładu spastycznego. Dzięki swojej wewnętrznej sile i chęci walki Asia nie chciała zostać przykuta do łóżka. Praca włożona w ponowną naukę siedzenia, chodzenia czy poruszania się był wielkim krokiem w kierunku wyzdrowienia. Niestety rehabilitacja wiąże się z kosztami. Lekarze są pewni, że dzięki codziennej pracy Asia będzie mogła żyć normalnie, jednakże każdy dzień bez ćwiczeń, na które fundusze nie wystarczają, cofa rezultaty.
W związku z chęcią pomocy organizowany jest maraton ZUMBY połączony z aukcją, który odbędzie się
4 lutego 2017 roku o godzinie 16:00 w III LO Królowej Jadwigi w Inowrocławiu (ul. Narutowicza 53).
Na miejscu, aby pomóc Asi można będzie uczestniczyć w maratonie ZUMBY, ale również wziąć udział w licytacji oraz kupić pączki domowej roboty.
Zachęcamy do udziału w akcji i przyłączenie się do pomocy!

 

Zagraj z nami dla Kubusia!

24 października 2016

Historia Kubusia, 7 – letniego chłopca z Inowrocławia od samego początku nie była usłana różami. Kubuś urodził się jako wcześniak w 27 tygodniu ciąży. Urodził się jako zdrowe dziecko. W 3 miesiącu życia zachorował na ostre zapalenie płuc. Otarł się o śmierć. (więcej…)

Skip to content