Szukasz sali? Zapraszamy!

22 sierpnia 2016

Szukasz przestrzennego i dogodnego miejsca do zorganizowania szkolenia, wykładu, konferencji lub spotkania biznesowego?

U nas to wszystko znajdziesz w jednym miejscu!

Fundacja Ekspert – Kujawy zaprasza do skorzystania z oferty wynajmu sal szkoleniowych.

• Znajdujemy się przy ulicy Dworcowej 65 w Inowrocławiu (w odległości: 3 minuty od dworca PKP i 2 minuty od dworca PKS).
  • Mamy własną bazę dydaktyczną zaadoptowaną do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych.
  • Posiadamy 8 pomieszczeń, z możliwością dostosowania ich do własnych koncepcji.
  • Każda sala została wyposażona w nowoczesny sprzęt audio-wizualny, flipchart z papierem i pisakami oraz w szybki bezprzewodowy Internet.
  • Dysponujemy salami o różnej powierzchni, z możliwością zmiany ustawienia krzeseł oraz stołów.
  • Oferujemy opcję współpracy ze znajdującą się w tym samym budynku restauracją „Twoje Smaki”.

FUNDACJA EKSPERT – KUJAWY
DWORCOWA 65, 88-100 INOWROCŁAW