Kujawski Dzień z Przedsiębiorczością

8 listopada 2016

4 listopada br. w siedzibie Fundacji Ekspert-Kujawy w Inowrocławiu odbył się Kujawski Dzień z Przedsiębiorczością. Organizatorami wydarzenia był Kujawski Inkubator Przedsiębiorczości społecznej prowadzony przez Fundację Ekspert-Kujawy oraz Firma Doradztwo Gospodarcze i Finansowe Jacek Karczewski, natomiast partnerami akcji byli: Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu, Kancelaria Adwokacka Karolina Korkowska-Krokos oraz Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych.

W ramach spotkania zainteresowani przedsiębiorcy mogli uzyskać informacje dotyczące: sukcesji w biznesie, ograniczenia ryzyka finansowego w prowadzeniu działalności w prowadzeniu działalności gospodarczej, produktów finansowych wspomagających rozwój działalności gospodarczej oraz roli Funduszu Poręczeń Kredytowych
we wsparciu przedsiębiorców.