Targi Dobrych Praktyk Ekonomii Społecznej Inowrocław 9-10 października 2017

5 października 2017

Targi Dobrych Praktyk w ramach projektu „Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie kujawsko-pomorskim”

Dwudniowe wydarzenie składa się z Seminarium w dniu 9 października 2017 r. oraz Festynu Podmiotów Ekonomii Społecznej w dniu 10 października 2017 r. Targi pracy odbywać się będą w siedzibie Spółdzielni Specjalnej „Twoje Smaki” ul. Dubienka2 w Inowrocławiu

Do udziału w targach zapraszamy wszystkie podmioty działające w obszarze ekonomii społecznej.

Mogą to być m.in.: fundacje, stowarzyszenia, KIS, CIS, WTZ, ZAZ, spółdzielnie socjalne i inne podmioty działające w ekonomii społecznej.