Inowrocławska Wystawa Gospodarcza

24 maja 2011

Phttps://fundacja.ekspert-kujawy.pl/templates/fundacja/images/fundacja.pngodczas odbywającej się w dniach 21 – 22 maja 2011 r. Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej w Hali Widowiskowo – Sportowej 25 wystawców prezentowało swoje produkty i usługi a 16 z nich walczyło o tytuł najlepszego produktu 2011 roku, uwidaczniając dzieło pracy swych firm.

https://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images//p1000027.jpg

Warto dodać, iż w konkursie tym wzięła także udział Fundacja w kategorii usług z prezentacją Centrum Szkoleniowego Fundacji Ekspert – Kujawy.

Impreza odbyła się w przed oraz w hali widowiskowo – sportowej. Licznie zwiedzające stoiska wystawowe osoby podziwiały rękodzieła artystyczne, ciekawostki poligraficzne, oferty banków, uzdrowisk czy firm branży spożywczej. Inowrocławianie mogli zapoznać się z szeroką gamą szkoleń w ramach Centrum Szkoleniowego, jakie oferowała Fundacja.

Wystawa została wzbogacona przez liczne artystyczne akcenty, jednakże gwiazdami jubileuszowej wystawy byli popularni aktorzy Artur Barciś i Cezary Żak.

Najpiękniejszym prezentem dla Fundacji na zakończenie wystawy był fakt uzyskania 2 miejsca w konkursie na najładniejszą ekspozycję wystawową Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej podczas w/w przedsięwzięcia. Zostaliśmy docenieni przez mieszkańców Inowrocławia poprzez oddane głosy, za co serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy do galerii!