Jolanta Woźnica „Przedsiębiorczą Kobietą 2008” – głosuj w konkursie Gazety Pomorskiej

24 marca 2009

Dyrektor Fundacji – Jolanta Woźnica, została nominowana do tytułu "Przedsiębiorcza Kobieta 2008".

Konkurs zainicjowany został przez Gazetę Pomorską w dniu 20 marca 2009 roku (piątkowe wydanie gazety str. 10). Plebiscyt ma na celu zaprezentowanie i wyłonienie najbardziej aktywnej, zaradnej, pomysłowej i przedsiębiorczej kobiety naszego regionu.
Dyrektor Fundacji znalazła się wśród kilkudziesięciu mieszkanek regionu, które zdaniem dziennikarzy Gazety, zasługują na tytuł "Przedsiębiorczej Kobiety 2008".

Nominacja Jolanty Woźnicy jest zaszczytem dla naszej Fundacji.
Jako dyrektor Fundacji Ekspert – Kujawy, aktywnie działa w kwestii zwalczania bezrobocia oraz promowania przedsiębiorczości.  Wspomaga także organizacje pozarządowe, pragnące rozwijać swoją działalność statutową. Aktywnie współpracuje m. in. z Powiatowym Urzędem Pracy w Inowrocławiu, Urzędami Miasta z okolicznych powiatów, ze Starostwem Powiatowym w Inowrocławiu oraz z dwunastoma Ośrodkami Pomocy Społecznej.
Ponadto, jest dyrektorem Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Fundacji Ekspert – Kujawy, Wice – Prezesem Zarządu Fundacji Lokalna Grupa Działania "Czarnoziem na soli" oraz I Wice – Prezesem Zarządu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Czarnoziem na Soli".

Pracownicy Fundacji Ekspert – Kujawy "trzymają kciuki" i życzą sukcesu w niniejszym rankingu!

A Państwa zachęcamy do głosowania na Jolantę Woźnicę – kobietę przedsiebiorczą!

Treść artykułu: http://www.strefabiznesu.pomorska.pl/rankingi/przedsiebiorcza-kobieta-2008