Klub Integracji Społecznej – wyjazd integracyjny do Torunia

5 października 2009

Aktywna integracji w Klubie Integracji Społecznej – GOPS Inowrocław na wyjeździe w Toruniu

Dnia 3 października uczestnicy projektu systemowego realizowanego w ramach PO KL przez GOPS Inowrocław, wraz ze swoimi rodzinami, mieli okazję uczestniczyć w wyjeździe integracyjnym do Torunia.

Uczestnicy wyjazdu mieli okazję wziąć udział w seansach oferowanych przez toruńskie Planetarium (seans Barwy kosmosu) oraz zwiedzić wystawę interaktywną w Orbitarium.

Zwiedzając zakątki Torunia odwiedzili także Muzeum Piernika, gdzie mogli nie tylko zobaczyć i posmakować tych rarytasów, ale mogli uczestniczyć w procesie powstawania tych smakowitych wypieków, korzystając z receptur sprzed 500 lat. Nastrój wzbogacony był licznymi legendami opowiadanymi przez pracowników niniejszego muzeum.

Tradycyjnym punktem każdej wycieczki po Toruniu jest spotkanie pod Pomnikiem Kopernika – i tego dnia nasza wycieczka również wykonała sobie pamiątkowe fotografie pod pomnikiem wielkiego astronoma.

Zapraszamy do galerii zdjęć.