KONKURS ”Pocztówka na Święta”

26 listopada 2013

Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu zaprasza do głosowania w konkursie „Pocztówka na Święta”, którego uczestnikami są podopieczni Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny w powiecie inowrocławskim.

W ramach konkursu dzieci i młodzież zamieszkująca w OWDiR miały za zadanie zaprojektować kartkę pocztową o tematyce Świąt Bożego Narodzenia.

Do udziału w konkursie zgłoszono 18 prac, które podziwiać można w siedzibie Fundacji oraz w galerii, dotyczącej niniejszego wydarzenia. na profilu: https://www.facebook.com/ekspertkujawy w wydarzeniu Konkurs „Pocztówka na Święta”. Głosowanie odbywa się poprzez kliknięcie „Lubię to” przy wybranym projekcie pocztówki.

Autorzy trzech prac, które uzyskają największą ilość głosów otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy konkursu – nagrody pocieszenia.

Głosowanie trwa do dnia 18.12.2013r. do godziny 15:00.
Ogłoszenie wyników nastąpi tego samego dnia, o godzinie 16:00.

Zagłosuj i Ty! Jedno kliknięcie „Lubię to”,
a jak wiele uśmiechów na dziecięcych twarzach!
REGULAMIN KONKURSU

Regulamin konkursu udostępniony również w galerii prac konkursowych NA PROFILU FACEBOOK: EKSPERT-KUJAWY