Lektorzy

23 lipca 2012

Kluczem do organizacji efektywnych i skutecznych szkoleń językowych są lektorzy – specjaliści, z odpowiednim doświadczeniem, umiejętnościami oraz podejściem do każdego uczestnika. Przykładamy dużą wagę do procesu rekrutacji lektorów oraz nadzoru nad ich pracą. Pracują z nami najlepsi w swoim fachu,  profesjonaliści w nauczaniu, którzy swoją pasją zarażają słuchaczy. Preferujemy  osoby energiczne, kreatywne z pozytywnym podejściem do życia oraz  takie, które kierują się mottem – Nie ma rzeczy niemożliwych. Wybraliśmy dla Państwa najlepszych lektorów – oto ich sylwetki:

ANETA JANECZEK  Swoją edukację związaną z językiem angielskim rozpoczęłam w wieku 7 lat na zajęciach indywidualnych. Język angielski od zawsze był moją pasją a praca w zawodzie nauczyciela już od najmłodszych lat stanowiła moje marzenie. W swojej pracy za cel stawiam sobie inspiracje oraz motywację uczniów do uczenia się języków obcych a w szczególności języka angielskiego, który od lat jako lingua franca jest środkiem komunikacji między ludźmi różnych narodowości. Zapraszam wszystkich serdecznie na kursy j. angielskiego!


ANNA BORKOWSKA Jasem pasjonatką języka angielskiego już od najmłodszych lat.
Naukę angielskiego kontynuowałam w International Academy of English in San Diego Kalifornia. Ukończyłam również studia wyższe wydziału filologii angielskiej w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Obecnie poszerzam swoją widzę na magisterskich studiach w Katedrze Filologii Angielskiej w Toruniu.   W trakcie studiów przeszłam ośmiomiesięczne praktyki pedagogiczne w bydgoskich szkołach podstawowych, gimnazjalnych i liceach, które utwierdziły mnie w przekonaniu, że praca lektora języka angielskiego  jest stworzona dla mnie. Serdecznie zapraszam do udziału w moich zajęciach !!!

PAWEŁ SKRAJNY  Nauka języka angielskiego jest dla mnie wielką pasją.  Studia  drugiego stopnia z zakresu filologii angielskiej ukończyłem w 2010 roku na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Posiadam duże doświadczenie w zakresie nauki języka na wszystkich poziomach zaawansowania, we wszystkich grupach wiekowych. Obecnie prowadzę zajęcia w Gniewkowie, gdzie uczę dzieci oraz osoby dorosłe metodą Avalon.

MAŁGORZATA BURZYŃSKA-ZEMSKA Zawód nauczyciela wykonuję od 30 lat i uważam, że mam jeszcze wiele do zrobienia. Kultura krajów francuskojęzycznych i język francuski były moim powołaniem, a obecnie są moją pasją. Ponieważ często bywam we Francji, moi uczniowie mają okazję poznać wszystkie aspekty tego języka. Uważam, że znajomość języka francuskiego jest znaczącym atutem w pozyskaniu ciekawej pracy i poszerzaniu horyzontów. Zapraszam więc do nauki języka Moliera i … Zinedine’a Zidane’a.
   
PRZEMYSŁAW KROKOS Jestem absolwentem Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego. W 2003 r. ukończyłem studia stacjonarne na kierunku Filologia Rosyjska (specjalność nauczycielska). Piąty semestr odbyłem w Instytucie Języka Rosyjskiego im. A. S. Puszkina w Moskwie. Po ukończeniu studiów pracowałem jako nauczyciel języka rosyjskiego w 3 gimnazjach. W latach 2008-2011 pracowałem jako lektor języka rosyjskiego na inowrocławskim Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, prowadząc zajęcia ze studentami studiów stacjonarnych oraz słuchaczami Uniwersytetu III wieku. Zachęcam do nauki j. rosyjskiego!
 
ANNA KRUKOWSKA Języki obce zawsze były moją pasją. W związku z tym zdecydowałam się na studiowanie germanistyki. Język niemiecki uważam za jeden z najpiękniejszych, a Niemcy za jeden z najciekawszych krajów. Gorąco zachęcam więc do nauki języka naszych zachodnich sąsiadów! 🙂
 
PAULINA GRANDOSZ Nauka języków obcych od najmłodszych lat jest dla mnie ogromną przyjemnością. Oprócz języka hiszpańskiego znam również w stopniu bardzo dobrym język angielski, a w stopniu komunikatywnym francuski. W 2013 roku w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy ukończyłam studia na kierunku filologia hiszpańska. Zapraszam do nauki hiszpańskiego, który jest drugim na świecie najczęściej używanym językie