Nowa inicjatywa Fundacyjnej Szkoły Języków Obcych – zajęcia z języka angielskiego dla seniorów!

12 marca 2013

Znajomość języka angielskiego może być naszym powodem do dumy. Języka uczyć się można w każdym wieku i co najważniejsze w każdym wieku można się go nauczyć!

Seniorów którzy chcą pogłębić swoja wiedzę lub po prostu zająć wolny czas zapraszamy do Fundacji Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu na darmowe zajęcia z języka angielskiego!
Zajęcia grupowe są prowadzone w przyjaznej, ciepłej i miłej atmosferze co bez wątpienia pozwoli o wiele lepiej skupić się, motywować, a co za tym idzie – lepiej i pełniej przyswajać sobie nowe wiadomości z zakresu języka obcego.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż zajęcia i ćwiczenia językowe z angielskiego dla Seniorów dostosowane są do percepcji ludzi starszych, dlatego też zaczynają się oczywiście od najłatwiejszych czytanek czy odsłuchów tzw. listeningów. Nowe wiadomości są w tej grupie wiekowej wielokrotnie utrwalane, co pozwala Seniorom zapamiętać i utrwalić nowe wiadomości i słownictwo.

Zajęcia prowadzone są przez – Beatę Cyganek – mgr Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pani Beata prowadzi również zajęcia językowe w Bibliotece Miejskiej w Inowrocławiu (zorganizowane przez naszą Fundację), uczy języka w przedszkolach (kolejna inicjatywa Fundacyjnej Szkoły Językowej) oraz prowadzi kursy językowe np. Business English.

Zapraszamy Seniorów na spotkanie organizacyjne które odbędzie się 15 marca 2013 o godzinie 15:00 w siedzibie Fundacji Ekspert – Kujawy.
Liczba miejsc ograniczona!