Nowe kierunki studiów!! Nie zwlekaj – rozpocznij naukę już teraz!

26 czerwca 2012

Studiuj z Fundacją! Nie zwlekaj – Postaw na rozwój osobisty! Oferujemy nowe kierunkistudiów podyplomowych!

Fundacja Ekspert – Kujawy wraz z Wyższą Szkołą Pedagogiczno – Techniczną z Konina  oferuje STUDIA PODYPLOMOWE na 3 nowych kierunkach, które rozpoczynamy juz w miesiącu październiku:
  •  Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
  • Diagnoza i terapia pedagogiczna
  • Socjoterapia

Studia podyplomowe skierowane są do osób, które będą w przyszłości lub już są odpowiedzialne za wdrażanie poszczególnych elementów pedagogiki. Bardzo dużą zaletą studiów jest nacisk na praktykę – wykładowcami są eksperci praktycy, a główną formą zajęć będą zajęcia praktyczne. Oprócz tego Centrum Studiów Podyplomowych działające w Wyższej Szkole Pedagogiczno – Technicznej w Koninie jest partnerem i weryfikuje merytoryczną zawartość programu studiów, co gwarantuje idealne połączenie aspektów teoretycznych z elementami praktycznymi.

Lp.

Kierunek

Liczba semestrów

Koszt jednorazowej wpłaty

Czesne

Wpisowe

Za każdy semestr

Ratalnie

( 4 wpłaty)

1.

Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

0 zł przy składaniu dokumentów

2.

Diagnoza i terapia pedagogiczna

3.

Socjoterapia

Nie zwlekaj – postaw na rozwój osobisty!

REKRUTACJA TRWA!

Szczegóły w siedzibie Fundacji lub pod nr telefonu 52-357 62 15