Oferta stażu w biurze Lokalnej Grupy Działania „Czarnoziem na Soli”

9 marca 2015

Jesteś osobą młodą, ambitną i zamieszkujesz teren powiatu inowrocławskiego? Zależy Ci na rozwijaniu kariery zawodowej? Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Czarnoziem na Soli poszukuje kandydatów na staż w Biurze LGD.

Wymagania niezbędne:

– wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.

Wymagania pożądane:

– wiedza z zakresu działalności Lokalnych Grup Działania oraz Wdrażania Lokalnych Strategii Rozwoju w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013,

– znajomość zasad funkcjonowania i instytucjonalnego systemu wdrażania funduszy UE,

– kreatywność,

– mile widziane prawo jazdy kat. B.

Staż odbywany będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30.

Miejsce odbywania stażu: Biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Czarnoziem na Soli,
ul. Poznańska 133a, lok. 106.

CV można wysyłać na adres mail: lgdczarnoziemnasoli@wp.pl lub składać osobiście w siedzibie Biura Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Czarnoziem na Soli, ul. Poznańska 133a, lok. 106 do dnia 20 marca 2015 roku.

Dodatkowe informacje można uzyskać u pracowników Biura LGD, pod numerem telefonu:
(52) 353 71 12.