Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

23 lutego 2010

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu specjalną ofertę szkoleniową, dobraną w wyjątkowy sposób.

Dobierając szkolenia kierowaliśmy się głównie:

• Możliwością wykorzystania nabytych umiejętności w codziennej pracy.

• Budowaniem poczucia bezpieczeństwa nauczyciela jako jednostki konfrontującej się z setkami osób o różnych charakterach, potrzebach i motywacji do współpracy.

• Tworzeniem „wachlarza możliwości” potrzebnego w sytuacjach pozornie postrzeganych jako te: „bez wyjścia”.

• Państwa ciekawością i potrzebą nieustannego pogłębiania swojej wiedzy.

Nasze szkolenia prowadzone są przez profesjonalistów. Szkolimy metodami aktywnymi zapewniając możliwość praktycznego zgłębienia tematu. Zapewniamy materiały szkoleniowe; miłą atmosferę podczas zajęć; konkurencyjne ceny. Wystawiamy certyfikaty i zaświadczenia.

Jesteśmy elastyczni wobec Państwa potrzeb. Szkolenia mogą odbywać się podczas Rad Pedagogicznych w placówkach lub w siedzibie Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Fundacji „Ekspert –Kujawy”. Szkolimy Rady Pedagogiczne oraz chętnych nauczycieli.

Dodatkowe informacje:

e-mail: odn@ekspert-kujawy.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel/fax: 052 357 62 15

Kontakt osobisty: Fundacja Ekspert – Kujawy