Pamiętacie naszą Basię?

17 października 2016

Z pewnością tak. W lipcu organizowaliśmy dla niej niezwykłą akcję na Łabiszyńskiej Wyspie.

Chorująca na chłoniaka Basia, 29 letnia mama dwójki wspaniałych dzieci, miała wówczas nadzieję, że jak najszybciej uda jej się wyjechać do Berlina na dodatkową kurację, która miała zniszczyć komórki nowotworowe, pozostałe po dotychczasowym leczeniu.

Niestety, od tamtego czasu w sytuacji zdrowotnej Basi nastąpiły kolejne zawirowania. We wrześniu trafiła do szpitala, przechodziła szereg badań. Obecnie czeka na wyniki i konsultacje. Dopóki nie unormuje się jej stan i nie pozna wyników badań, nie może rozpocząć żadnej terapii.

Kontakt z Basią jest dość utrudniony i nie jesteśmy w stanie podać na chwilę obecną więcej informacji. Jak tylko Basia się do nas odezwie poinformujemy Państwa, jak dalej będą toczyły się losy naszej podopiecznej.

My cały czas trzymamy kciuki i wierzymy w Państwa dobre serca. Basia wciąż potrzebuje pieniędzy na leczenie. Nawet jeżeli nie będzie w stanie poddać się kuracji w Berlinie, to jej leczenie w Polsce również generuje koszty. Dlatego zachęcamy, aby wpłacić na rzecz Basi choćby symboliczną złotówkę!

Wpłat można dokonywać na następujące dane:
BGŻ BNP Paribas Bank S.A
Nr rachunku: 16 2030 0045 1110 0000 0428 3240
Tytułem: Darowizna na rzecz Barbary Waligóra
Fundacja Ekspert – Kujawy
88-100 Inowrocław

basia-po-akcjiJednocześnie nadmieniamy, iż Fundacja Ekspert – Kujawy, z tytułu wsparcia Basi, nie generuje żadnych zysków i nie pobiera żadnego wynagrodzenia.