Paulina Kluczyńska po raz kolejny SPOŁECZNIKIEM ROKU? Mu jesteśmy na TAK!!!

8 lutego 2016

Pamiętacie, jak we wrześniu organizowaliśmy Charytatywny Maraton Zumby „Podaruj mi dolara”? Nasza akcja nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie niezwykłej dziewczyny – Pauliny Kluczyńskiej.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Paulina Kluczyńska jest tancerką, instruktorką fitness, zumba i step. Sport i taniec ma we krwi. Jest wulkanem pozytywnej energii, a na jej zajęcia uczęszczają tłumy ludzi. Jako jedna z nielicznych instruktorek, zajmuje się charytatywnym pomaganiem na dużą skale. Na swoim koncie ma charytatywny maraton zumby w akcji „hardkorowa paczka” z kulturystą Robertem Burneiką oraz dziesiątki innych akcji wspierających osoby potrzebujące (w tym nasz maraton). Za swoje działania otrzymała statuetkę „Społecznika roku 2015″ w plebiscycie „Człowiek Roku” organizowanego przez Centrum Kształcenia Ustawicznego w Żninie. Otrzymała też tytuł Ambasadora Dobrej Woli Wolontariatu Fundacji Restitue. Prowadzi zajęcia w wielu miastach, między innymi w Inowrocławiu, Barcinie, czy Nakle nad Notecią. Mama 6 letniej Roksany, której od urodzenia wpaja, jak ważna jest życzliwość i pomoc potrzebującym w naszych czasach. Jej sentencja życiowa to: „Mała wzrostem-wielka sercem.”

W tym roku, po raz kolejny otrzymała nominację – tym razem do tytułu „Społecznika roku 2015”. Czy zasługuje na ten tytuł? ABSOLUTNIE TAK! Wystarczy wejść na stronę CKU i zagłosować w odpowiednim miejscu!

logoKliknij w powyższy baner i zagłosuj!