Poszukiwany koordynator ds. realizacji projektów unijnych

10 stycznia 2017

Oferta pracy dla:

Koordynatora ds. realizacji projektów unijnych

Opis stanowiska

• Koordynowanie procesu realizacji projektów w zakresie oferowanych usług.
  • Bieżący kontakt z Regionalnymi Instytucjami Pośredniczącymi.
  • Kontakt z pracodawcami, firmami, Instytucjami szkoleniowymi oraz Urzędami Pracy.
  • Bieżącą współpracę z analitykiem finansowym oraz pozostałymi członkami zespołu.
  • Sprawny kontakt z Instytucjami Pośredniczącymi, klientami i partnerami projektu.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe.
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych z EFS.
  • Biegła obsługa komputera, pakietu MS Office, w tym w szczególności MS Excel.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych, komunikatywność.
  • Umiejętność współpracy z Klientem.
  • Skrupulatność, sumienność, systematyczność ze względu na charakter pracy.
  • Samodzielność, odpowiedzialność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Prawo Jazdy.
  • Znajomość wytycznych dot. realizacji projektów na lata 2014-2020.

Oferujemy:

• Pełną wrażeń i ciekawą pracę, dającą możliwość realnego rozwoju zawodowego w firmie, o uregulowanej pozycji na rynku
  • Pracę w zespole kompetentnych i doświadczonych specjalistów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV ze zdjęciem na adres: sekretariat@ekspert-kujawy.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Fundację Ekspert-Kujawy z siedzibą w Inowrocławiu, ul. Dworcowa 65, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.”