Poznaj historię Amazonki

12 listopada 2012

logo ciekaw. (kopiowanie).jpg
Poznaj historię jednej z uczestniczek projektu „Aktywne Amazonki z Wielkopolski” – Zachęcamy do obejrzenia reportażu pt. „Drugie życie Uli”

Pani Ula, dotknięta chorobą nowotworową piersi, znalazła wsparcie w Konińskim Klubie „Amazonki” i zaczęła uczęszczać na organizowane z funduszy unijnych szkolenia.
Uczestnicząc w projekcie realizowanym przez Fundację Ekspert-Kujawy pt. „Aktywne Amazonki z Wielkopolski”, najpierw ukończyła kurs komputerowy –  teraz ma okno na świat. Kolejny kurs: nauka języka migowego.  Marzeniem Uli i jej klubowych koleżanek jest zaktywizowanie głuchoniemych i niedosłyszących amazonek. bo jak sądzi im jest jeszcze trudniej. Pani Ula pragnie także ostrzegać inne kobiety by stosując profilaktykę jak najrzadziej musiały stawać oko w oko z okaleczeniem by żyć.
Klikając w poniższy link, masz możliwość obejrzeć ten niezwykły, wzruszający reportaż:

Projekt „Aktywne Amazonki z Wielkopolski” realizowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w okresie od 01.11.2010 d0 31.10.2012.