g

Czwartki z NGO!

20 lutego 2015

Dnia 19.02.2015 roku odbyła się druga z cyklu bezpłatnych konferencji pn. „Środki unijne w wymiarze terytorialnym w latach 2014 – 2020”. Organizatorem spotkania była Fundacja Ekspert-Kujawy w  Inowrocławiu.

Fundacyjny Inkubator Organizacji Pozarządowych zaprasza!

18 lutego 2015

Fundacja Ekspert – Kujawy serdecznie zaprasza przedstawicieli NGO do udziału w drugiej, z cyklu bezpłatnych konferencji, pn. „Środki unijne w wymiarze terytorialnym w latach 2014 – 2020”.

Uwaga!!! Jeszcze można składać wnioski projektowe na pozyskanie pieniędzy przez NGO!

19 sierpnia 2011

Jesteś pracownikiem lub współpracownikiem organizacji pozarządowej? Chcesz pozyskać pieniądze na realizację podstawowych celów statutowych organizacji? Potrzebujesz pomocy? Zgłoś się do Liderów!

Nabór wniosków o dofinansowanie

19 sierpnia 2011

CPOP w Inowrocławiu przekazuje informację o naborze wniosków o dofinansowanie projektów „małych” w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Szkolenie dla organizacji pozarządowych

5 kwietnia 2011

Urząd Miejski w Żninie serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na szkolenie

UWAGA! Rekrutacja na szkolenie dla przedstawicieli NGO!!!

14 stycznia 2011

Zapraszamy 12 pracowników NGO z powiatu inowrocławskiego na 10 godzinne szkolenie z zakresu budowania partnerstwa lokalnego.

Styczniowe dyżury Liderów NGO w powiecie inowrocławskim i radziejowskim

7 stycznia 2011

Zapraszamy na dyżury Lidera w Radziejowie oraz Inowrocławiu w ramach projektu:  „Kujawsko-Pałucki inkubator organizacji Pozarządowych".

Styczniowe dyżury Liderów NGO w powiecie inowrocławskim i radziejowskim

7 stycznia 2011

Uwaga!!! Rozpoczynają się dyżury doradcze w siedzibie Fundacji Ekspert – Kujawy dla organizacji NGO.

1 grudnia 2010

Harmonogram dyżurów specjalistów oferujących wsparcie w zakresie prawnym, podatkowym, księgowym i organizacyjnym dla organizacji NGO.

Konferencje promocyjne w „Kujawsko – Pałuckim Inkubatorze Organizacji Pozarządowych już za nami!

29 października 2010

W związku z realizacją projektu „Kujawsko-Pałucki Inkubator Organizacji Pozarządowych”, Fundacja zawitała w 6 powiatach: inowrocławskim, mogileńskim, żnińskim, nakielskim, radziejowskim i aleksandrowskim