g

Już wkrótce zakończenie projektu dla podopiecznych DPS w Kawęczynie

6 sierpnia 2010

Od kwietnia bieżącego roku realizujemy projekt wspierający podopiecznych w/w Domu Pomocy Społecznej.

„Festyn zieleni” w Kawęczynie

29 czerwca 2010

W dniach 26 i 27 czerwca w Kawęczynie odbył się "Festyn zieleni", zrealizowany w ramach projektu "Jesteśmy tacy sami".

Sportowe zmagania w DPS w Kawęczynie

2 czerwca 2010

W ubiegłym tygodniu, tj. 27 i 28.05.2010 roku, w Domu Pomocy Społecznej w Kawęczynie, w ramach projektu „Jesteśmy tacy sami” odbyły się zawody sportowe dla podopiecznych DPS w Kawęczynie, Parchaniu, Ludzisku, Warzynie i Siemionkach.

Fundacja szkoli wolontariuszy dla DPS w Kawęczynie i Parchaniu

17 maja 2010

W miesiącu maju rozpoczęliśmy szkolenia dla wolontariuszy z zakresu pierwszej pomocy oraz wolontariatu, kórych celem jest przygotowanie bezrobotnych do pracy z osobami, wymagającymi pomocy oraz wsparcia.

Zostań asystentem osoby niepełnosprawnej!

27 kwietnia 2010

Masz dużo wolnego czasu? Chcesz go wykorzystać efektywnie? Uzyskać nowe doświadczenie i umiejętności? Zostań Asystentem osoby niepełnosprawnej!!!

Wszyscy jesteśmy tacy sami, ale niektórzy mają większe serca od innych!

7 kwietnia 2010

Fundacja Ekspert – Kujawy, wraz z Domem Pomocy Społecznej iw Kawęczynie i jego Filią w Parchaniu, poszukuje ludzi o wielkim sercu – WOLONTARIUSZY!

Wszyscy jesteśmy tacy sami, ale niektórzy mają większe serca od innych!

30 marca 2010

Fundacja Ekspert – Kujawy, wraz z Domem Pomocy Społecznej i jego Filią w Parchaniu, poszukuje ludzi o wielkim sercu – WOLONTARIUSZY!

Lada dzień rusza projekt „Jesteśmy tacy sami” dla mieszkańców DPS w Kawęczynie i Parchaniu.

16 marca 2010

Mało kto wie, że w DPS w Kawęczynie w filli w Parchaniu działa Zespół Teatralny "ARTE", który dzięki projektowi będzie miał kolejną szansę na udoskonalenie swojego warsztatu.

Zapraszamy do składania aplikacji!

3 marca 2010

Fundacja Ekspert – Kujawy poszukuje wykładowców do realizacji wsparcia doradczego oraz szkoleń zawodowych w ramach projektu „Jesteśmy tacy sami".

Napisali o nas…

22 lutego 2010

W dzisiejszej Gazecie Pomorskiej ukazał się artykuł na temat projektu "Jesteśmy tacy sami".