g

Krótko o projekcie

Celem projektu jest podniesienie kompetencji społecznych i zawodowych 130 uczestników, w tym 85 kobiet, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym zamieszkujących powiat inowrocławski. Okres realizacji projektu od 1.06.2018 roku do 31.12.2019 roku

Staż zawodowy

1 marca 2021

W dniu dzisiejszym zastały podpisane kolejne umowy trójstronne. Dwoje uczestników projektu w dniu dzisiejszym zgłosiło swoją gotowość do odbycia stażu i punktualnie zgłosili się do pracy. Staż potrwa do 30. 06.2021r. Nowym stażystom wytrwałości i rozwoju zawodowego.

Dziękujemy za udział w projekcie

31 sierpnia 2020

Pragniemy podziękować za udział w projekcie pn. Klub Integracji Społecznej dla mieszkańców powiatu inowrocławskiego”. Jest na miło, że mogliśmy Was poznać i zrealizować dla Was tak wiele szkoleń, staży, grup wsparcia, animacji, warsztatów, spotkań z doradcami, pośrednikiem pracy, prawnikiem. Życzymy Wszystkim dalszych sukcesów.

Realizujemy usługi doradcze

10 sierpnia 2020

W ramach projektu „Klub Integracji Społecznej dla mieszkańców powiatu inowrocławskiego” realizujemy końcowe doradztwa oraz spotkania z pośrednikiem pracy. Uczestnicy mają jeszcze możliwość korzystania za wsparcia naszych specjalistów.

Zakończyliśmy szkolenie

25 lipca 2020

W dniu wczorajszym zakończyliśmy ostatnie już szkolenie w ramach projektu „Klub Integracji Społecznej dla mieszkańców powiatu inowrocławskiego”. Po zakończonym szkoleniu wręczono zaświadczenia oraz po egzaminie certyfikaty.

Animacja lokalna

20 lipca 2020

Dnia 17.07.2020 r. odbyło się wyjście integracyjne – animacja lokalna w ramach projektu „Klub Integracji Społecznej dla mieszkańców powiatu inowrocławskiego. Zorganizowano wyjście do kina na film „Coś się kończy, coś się zaczyna”. Uczestnikom zapewniliśmy przejazd w obie strony, dojazd b do kina i powrót.

Wznawiamy szkolenie pn. Opiekun osoby niesamodzielnej

3 lipca 2020

W dniu 06.07.2020 r. wznowione zostanie szkolenie pn. Opiekun osoby niesamodzielnej. Przewidziany termin zakończenia szkolenia 24.07.2020. Szkolenie zakończy się egzaminem. Na uczestników, którzy zakończą szkolenie będą czekały zaświadczenia, a po zdanym egzaminie certyfikaty.

Rozpoczynamy nowe szkolenie

29 czerwca 2020

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy nowe szkolenie pn. Operator Koparkoładowarki kl III. Po zakończonym szkoleniu dla uczestników przewidziane są zaświadczenia, a po zdanym egzaminie uprawnienia na koparkoładowarki. Informujemy, że to już ostanie szkolenie, które rozpoczynamy w ramach projektu „ Klub Integracji Społecznej dla mieszkańców powiatu inowrocławskiego”. Czekamy jedynie za możliwością wznowienia szkolenia pn. Opiekun osoby niesamodzielnej.

Coraz bliżej końca

9 czerwca 2020

Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia szkolenia pn. Sprzedawca. Przed uczestnikami jeszcze egzamin i będą mogli rozpocząć swoją drogę zawodową w kierunku sprzedaży. Za uczestników trzymamy kciuki i życzymy im powodzenia na egzaminie.

Egzaminy z wynikiem pozytywnym

5 czerwca 2020

Niezmiernie się cieszmy, ponieważ w dniu wczorajszym zakończyliśmy szkolenie pn. Pozostały pracownik biurowy z obsługa kadrowo-płacową i wszyscy uczestnicy otrzymali wynik pozytywny na egzaminie.

Opiekun osoby niesamodzielnej – szkolenie

29 maja 2020

Informujemy, że w dalszym ciągu część praktyczna szkolenia pn. Opiekun osoby niesamodzielnej nie może być realizowana w związku z zamkniętymi placówkami opiekuńczymi. Co jest spowodowane wystąpieniem COVID-19. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować.