g

II edycji Konkursu na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku!

23 marca 2012

Ośrodek Wpierania Ekonomii Społecznej Fundacji Ekspert – Kujawy, zaprasza lokalne przedsiębiorstwa społeczne do udziału w II edycji konkursu na NAJLEPSZE PRZEDSIĘBIORSTWO SPOŁECZNE ROKU.

Zakończyły się warsztaty z zakresu technik aktywnego poszukiwania pracy – cykl VII i VIII

19 grudnia 2011

W ramach projektu „ Klub Integracji Społecznej Fundacji Ekspert-Kujawy”, Poddziałanie 7.2.1. „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”, zakończyły się warsztaty aktywnego poszukiwania pracy dla dwóch cyklów szkoleniowych (VII i VIII)

Zakończyło się szkolenie Fryzjer-stylista – cykl VIII

12 grudnia 2011

Dnia 8 grudnia 2011 roku, w ramach projektu „ Klub Integracji Społecznej Fundacji Ekspert-Kujawy”, Poddziałanie 7.2.1. „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”, zakończyło się szkolenie „Fryzjer-stylista”.

Zakończyło się szkolenie Operator maszyn drogowych – cykl VIII

29 listopada 2011

Dnia 25 listopada 2011 roku, w ramach projektu „ Klub Integracji Społecznej Fundacji Ekspert-Kujawy”, Poddziałanie 7.2.1. „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”, zakończyło się szkolenie „Operator maszyn drogowych”.

Zakończyło się szkolenie Opiekunka osób starszych – cykl VII

29 listopada 2011

Dnia 25 listopada 2011 roku, w ramach projektu „ Klub Integracji Społecznej Fundacji Ekspert-Kujawy”, Poddziałanie 7.2.1. „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”, zakończyło się szkolenie „Opiekunka osób starszych”.

Trwają zajęcia Fryzjer-stylista w grupie VIII w Inowrocławiu

21 listopada 2011

W ramach projektu „Klub Integracji Społecznej Fundacji Ekspert-Kujawy”, Poddziałanie 7.2.1. „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”, trwają zajęcia „Fryzjer-stylista” w grupie VIII w Inowrocławiu.

Trwają zajęcia Operator maszyn do robót drogowych w grupie VIII w Inowrocławiu/ Wocławku

21 listopada 2011

W ramach projektu „Klub Integracji Społecznej Fundacji Ekspert-Kujawy”, Poddziałanie 7.2.1. „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”, trwają zajęcia „Operator maszyn do robót drogowych” w grupie VIII w Inowrocławiu/ Włocławku.

Trwają zajęcia Opiekunka osób starszych w grupie VII w Inowrocławiu

21 listopada 2011

W ramach projektu „Klub Integracji Społecznej Fundacji Ekspert-Kujawy”, Poddziałanie 7.2.1. „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”, trwają zajęcia „Opiekunka osób starszych” w grupie VII w Inowrocławiu.

APELUJEMY!

21 listopada 2011

Przypominamy  uczestnikom  projektu Klub integracji Społecznej Fundacji Ekspert – Kujawy o konieczności informowania opiekuna projektu o podejmowaniu zatrudnienia.

Zakończyły się warsztaty doradztwa zawodowego

7 października 2011

Dnia 5 października 2011 w ramach projektu „Klub Integracji Społecznej Fundacji Ekspert-Kujawy”, Poddziałanie 7.2.1. „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”, zakończyły się warsztaty doradztwa zawodowego w Inowrocławiu.