g

Zakończenie Projektu dla Organizacji Pozarządowych!

27 grudnia 2011

Z końcem grudnia zakończy się  projekt realizowany w partnerstwie z Kujawsko – Pomorskim Stowarzyszeniem Kobiet Wiejskich w Nakle Nad Notecią. Projekt ten realizowany był od 1 września 2010 r. i obejmował tereny 6 powiatów województwa kujawsko – pomorskiego, tj. obszar powiatu aleksandrowskiego, mogileńskiego, nakielskiego, żnińskiego, radziejowskiego oraz inowrocławskiego.

Czas podsumowań realizacji projektu „Kujawsko-Pałucki Inkubator Organizacji Pozarządowych”

19 grudnia 2011

Czas podsumowań projektu "Kujawsko – Pałucki Inkubator Organizacji Pozarządowych”

Harmonogram dyżurów NGO na miesiąc listopad

31 października 2011

Harmonogram dyżurów w powiatach: radziejowskim, inowrocławskim, żnińskim, aleksandrowskim, mogileńskim, nakielskim na miesiąc listopad 2011 roku.

ZACHĘCAMY DO PISANIA PROJEKTÓW w ramach PFRON!!!

5 października 2011

Dnia 4 października 2011 roku Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia.

I FORUM STOWARZYSZEŃ ZIEMI MOGILEŃSKIEJ

5 października 2011

Już pod koniec miesiąca, tj. 27 października 2011 r  w Mogilnie odbędzie się  I Forum Stowarzyszeń Ziemi Mogileńskiej. W wydarzeniu tym udział będzie brała również Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu.

Zapraszamy do skorzystania z doradztwa skierowanego dla przedstawicieli organizacji pozarządowych!!!

3 października 2011

Przypominamy iż, ramach projektu „Kujawsko – Pałucki Inkubator Organizacji Pozarządowych” istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie informacyjnym i księgowym, które skierowane jest do przedstawicieli NGO.

Harmonogram dyżurów NGO na miesiąc październik

29 września 2011

Harmonogram dyżurów w powiatach: radziejowskim, inowrocławskim, żnińskim, aleksandrowskim, mogileńskim, nakielskim na miesiąc październik 2011 roku.

ZACHĘCAMY DO PISANIA PROJEKTÓW!!!

14 września 2011

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu mogileńskiego, żnińskiego, aleksandrowskiego, nakielskiego, radziejowskiego i inowrocławskiego do ubiegania się o pozyskiwanie środków pieniężnych na realizacje celów statutowych swoich organizacji.

Uwaga pracownicy i współpracownicy NGO!

29 sierpnia 2011

Udostępniamy harmonogramy dyżurów Liderów na miesiąc wrzesień w ramach projektu "Kujawsko – Pałucki Inkubator Organizacji "Pozarządowych"

Zapraszamy do skorzystania ze wsparcia

26 sierpnia 2011

Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu w partnerstwie z Kujawsko – Pomorskim Stowarzyszeniem Kobiet w Żninie zaprasza do udziału w projekcie osoby z organizacji pozarządowych z powiatów: inowrocławskiego, mogileńskiego, żnińskiego, nakielskiego, radziejowskiego i aleksandrowskiego!