g

Dbamy o swoją kadrę. Chcemy szkolić jak najlepiej!

10 grudnia 2012

Dnia 5 grudnia 2012 roku w siedzibie Fundacji Ekspert-Kujawy odbyło się szkolenie wewnętrzne dla wykładowców, szkoleniowców i nauczycieli języków obcych, pracujących lub współpracujących z Fundacją.

Program wyjazdy studyjnego do Torunia – 27.02.2009

23 lutego 2009

Drodzy uczestnicy wyjazdu studyjnego w ramach projektu „Nauczmy się pomagać”, oddajemy do Państwa dyspozycji program wyjazdu, który odbędzie się w dniach 27 luty 2009.

„Nauczmy się pomagać” – wyjazd z Ekspertem

9 lutego 2009

Poznaj ciekawostki z wyjazdu studyjnego do Poznania i okolic.

Program wyjazdu studyjnego w projekcie „Nauczmy się pomagać”

2 lutego 2009

Drodzy uczestnicy wyjazdu studyjnego w ramach projektu „Nauczmy się pomagać”, oddajemy do Państwa dyspozycji program wyjazdu, który odbędzie się w dniach 6 – 7 luty 2009.

Harmonogram zajęć na miesiąc luty – projekt „Nauczmy się pomagać”

29 stycznia 2009

Drodzy uczestnicy projektu „Nauczmy się pomagać”!  Udostępniamy Państwu harmonogram zajęć na miesiąc luty 2009 r.

Zapraszamy do udziału w wyjeździe studyjnym do Poznania i okolic!

27 stycznia 2009

Drodzy uczestnicy projektu „Nauczmy się pomagać”, zapraszamy do udziału w  wyjeździe studyjnym!

Uwaga uczestnicy projektu „Nauczmy się pomagać” – ruszają nowe szkolenia!

20 stycznia 2009

Drodzy uczestnicy projektu „Nauczmy się pomagać”, zaszły zmiany w terminach zajęć w miesiącu styczniu – już w styczniu rozpoczną sie dwa następne szkolenia, a mianowicie: Aktualizacja stron internetowych, Ewaluacja projektów.

Harmonogram zajęć na miesiąc styczeń 2009 – projekt „Nauczmy się pomagać”

30 grudnia 2008

Drodzy uczestnicy projektu „Nauczmy się pomagać”, udostępniamy Państwu harmonogram zajęć na miesiąc styczeń!

Harmonogram zajęć na miesiąc grudzień 2008 – projekt „Nauczmy się pomagać”

1 grudnia 2008

Drodzy uczestnicy projektu „Nauczmy się pomagać”, udostępniamy Państwu harmonogram zajęć na miesiąc grudzień!

Uwaga uczestnicy projektu „Nauczmy się pomagać”!!!

28 listopada 2008

Uprzejmie informujemy osoby biorące udział w projekcie „Nauczmy się pomagać”, iż zajęcia w ramach szkolenia „Partnerstwo w organizacjach pozarządowych” odbędą się w siedzibie Fundacji Ekspert – Kujawy, w dniach 3 i 10 grudnia 2008 od godziny 15.00.