g

Ostatnie szkolenia komputerowe na terenach wiejskich

30 kwietnia 2008

W kwietniu 2008 roku Fundacja Ekspert – Kujawy przeprowadziła ostatnie dwa szkolenia w ramach projektu „Przenośny komputer i bezprzewodowy Internet na wsi”. Szkolenia realizowane były w Turzanach (gmina Inowrocław), gdzie dzięki uprzejmości dyrekcji szkoły podstawowej, mogliśmy zorganizować dwa, trzytygodniowe szkolenia.

Przenośny komputer i Internet na wsi – zakończenie

27 marca 2008

Fundacja Ekspert – Kujawy na początku marca zakończyła druga edycję szkoleń z podstaw obsługi komputera i Internetu. Szkolenia prowadzone były w ramach pozyskanej dotacji z Fundacji LGD „Czarnoziem na soli”

Uczymy kluczowych kompetencji zawodowych

31 stycznia 2008

Fundacja Ekspert – Kujawy cały czas realizuje szkolenia informatyczne, ucząc mieszkańców powiatu inowrocławskiego obsługi komputera i Internetu.

Przenośny komputer i Internet na wsi – druga edycja

17 stycznia 2008

Fundacja Ekspert – Kujawy rozpoczęła drugą edycję szkoleń z podstaw obsługi komputera i Internetu. Szkolenia prowadzone są w ramach pozyskanej dotacji z Fundacji LGD „Czarnoziem na soli”

29 listopada 2007

Ostatnie szkolenia informatyczne na terenach wiejskich W listopadzie  Fundacja prowadziła dwa szkolenia informatyczne dla mieszkańców terenów wiejskich.

26 października 2007

Kolejne szkolenia komputerowe na wsiach  Październik jest miesiącem, w którym odbywają się kolejne szkolenia w ramach projektu „Przenośny komputer i Internet na wsi”. Tym razem szkolenia odbywają się w Kruszy Duchownej, Skalmierowicach i Jordanowie.

5 września 2007

Migawki ze szkoleń informatycznych na wsi 3 września rozpoczęły się pierwsze szkolenia informatyczne, o których już wcześniej informowaliśmy Państwa, a które są zatytułowane „Przenośny komputer i Internet na wsi”. Pierwsze zajęcia odbyły się w Piaraniu, a dzień później w Szadłowicach. Dziś zajęcia odbędą się w Rucewku. W galerii prezentujemy zdjęcia ze szkoleń.( Pieranie, Szadłowice, Rucewko […]

Szkolenia informatyczne

28 sierpnia 2007

Trwa rekrutacja na szkolenia informatyczne Od września br. Fundacja Ekspert-Kujawy w partnerstwie z lokalnymi sołtysami podejmie się realizacji szkoleń informatycznych, które obejmą grupę 80 beneficjentów. Osoby zainteresowane bezpłatną nauką obsługi komputera prosimy o kontakt.