g

Warsztaty rynku pracy kończą realizację projektu.

27 kwietnia 2011

W poniedziałek oraz we środę (11 i 13 kwietnia) w Rojewie odbyły się ostatnie warsztaty.

Harmonogram projektu na ostatni miesiąc realizacji projektu.

29 marca 2011

Uczestników projektu Samochodem do nowej pracy…  zapraszamy na ostatnie warsztaty, jakie w ramach projektu zostaną przeprowadzone w kwietniu.

Warsztaty z wizerunku kobiet już za naszymi uczestniczkami.

16 lutego 2011

W czasie ferii zimowych uczestniczki naszego projektu zdobywały wiedzę z zakresu kształtowania własnego wizerunku.

Warsztaty z wizerunku uzupełnią kwalifikacje kobiet zakwalifikowanych do projektu

1 lutego 2011

W lutym 2011 r. wprowadzamy dodatkowe zajęcia dla kobiet uczestniczących w projekcie Samochodem do nowej pracy Rojewo II edycja projektu.

Zaproszenie do składania ofert.

17 stycznia 2011

Fundacja Ekspert-Kujawy poszukuje osoby (ew. firmy jednoosobowej) do przeprowadzenia zajęć z zakresu wizerunku.

Praktyczna nauka jazdy samochodemw projekcie dla mieszkańców Rojewo

10 stycznia 2011

Od najbliższego wtorku 15 uczestników projektu „Samochodem do nowej pracy Rojewo II edycja projektu”, rozpoczyna praktyczną naukę jazdy.

Rozpoczynamy kurs prawa jazdy!

15 grudnia 2010

Fundacja zakończyła realizację pierwszego etapu szkoleń dla osób zamieszkałych na terenie gminy Rojewo.

Rozpoczynamy kurs prawa jazdy warsztatami aktywizującymi

3 grudnia 2010

Fundacja Ekspert-Kujawy pragnie podziękować wszystkim, którzy zgłosili się do udziału w projekcie. Na spotkaniu, jakie zorganizowaliśmy z siedzibie Gminy Rojewo obecnych było ponad 30 osob.

Zaproszenie do składania ofert.

1 grudnia 2010

Fundacja Ekspert-Kujawy poszukuje osoby (ew. firmy jednoosobowej) do przeprowadzenia warsztatów psychologiczno – doradczych. Celem warsztatów jest zwiększenie motywacji wewnętrznej i wiary we własne możliwości, pomoc w odkrywaniu indywidualnych zainteresowań i predyspozycji do wykonywania określonej pracy.

Zakończenie procesu rekrutacji na darmowe prawo jazdy kat. B.

24 listopada 2010

Zbliżamy się do końca zamknięcia procesu rekrutacji do projektu "Samochodem do nowej pracy Rojewo II edycja projektu".