g

Warsztaty rynku pracy ZAKOŃCZONE

6 kwietnia 2012

W dniach od 02.04 do 04.02.2012 trwały "Warsztaty rynku pracy" dla 14 osób w ramach projektu "Wsparcie dla zwalnianych pracowników przedsiębiorstwa Poczta Polska"

Część teoretyczna z zakresu pracownika hurtowni zakończona.

30 marca 2012

Dziś tj. 30.03.2012 uczestnicy zakończyli teoretyczną część szkolenia zawodowego "Pracownik hurtowni z obsługą wózka widłowego" z zakresu obsługi hurtowni w ramach projektu "Wsparcie dla zwalnianych pracowników przedsiębiorstwa Poczta Polska".

Zatwierdzona lista rankingowa

23 marca 2012

Fundacja Ekspert – Kujawy prezentuje zatwierdzoną listę osób, które otrzymały przedłużone wsparcie pomostowe w ramach projektu "Wsparcie dla zwalnianych pracowników przedsiębiorstwa Poczta Polska".

Pracownik hurtowni z obsługą wózka widłowego część praktyczna już za NAMI!

17 marca 2012

Cykl V w Projekcie dla osób zwalnianych m.in. z Poczty Polskiej rozpoczęty!!!

22 lutego 2012

W dniach od 20.02 do 22.02.2012 trwały "Warsztaty poradnictwa zawodowego" dla 14 osób w ramach projektu "Wsparcie dla zwalnianych pracowników przedsiębiorstwa Poczta Polska"

27 stycznia 2012

Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu, ul. Dworcowa 65,88-100 Inowrocław, tel. 52 357 62 15; mail: fundacja@ekspert-kujawy.pl w związku z realizacją projektu "Wsparcie dla zwalnianych pracowników przedsiebiorstwa Poczta Polska"

Rekrutacja do projektu „Wsparcie dla zwalnianych pracowników Poczty Polskiej”

26 stycznia 2012

Uwaga! dodatkowe szkolenie

Podstawowe wsparcie pomostowe

20 grudnia 2011

Beneficjenci projektu „Wsparcie dla zwalnianych pracowników przedsiębiorstwa Poczta Polska”, którzy otworzyli własne firmy otrzymali drugą ratę podstawowego wsparcia pomostowego.

Zakończenie zawierania umów z przedsiębiorcami.

9 grudnia 2011

Zakończyło się podpisywanie umów o podstawowe wsparcie pomostowe w ramach projektu „Wsparcie dla zwalnianych pracowników przedsiębiorstwa Poczta Polska”.

Przedsiębiorco – skorzystaj z przedłużonego wsparcia pomostowego

6 grudnia 2011

Osoby, które rozpoczęły działalność w związku z otrzymaniem dotacji w ramach projektu „Wsparcie dla zwalnianych pracowników przedsiębiorstwa Poczta Polska” a także podstawowego wsparcia pomostowego informujemy, że mogą ubiegać się o przedłużone wsparcie pomostowe do 12 miesiąca od dnia rozpoczęcia działalności.