g

Zatwierdzona lista rankingowa

23 marca 2012

Fundacja Ekspert – Kujawy prezentuje zatwierdzoną listę osób, które otrzymały przedłużone wsparcie pomostowe w ramach projektu "Wsparcie dla zwalnianych pracowników przedsiębiorstw branży ubezpieczeniowej".

Początek szkolenia Specjalista ds. kadr i płac w Inowrocławiu

22 lutego 2012

Od dnia 27.02.2011 roku rozpoczynamy szkolenie zawodowe "Specjalista ds. kadr i płac" dla 8 kobiet w siedzibie Fundacji Ekspert – Kuajwy w Inowrocławiu w ramach projektu "Wsparcie dla zwalnianych pracowników przedsiebiorstw branży ubezpieczeniowej".

Rekrutacja do projektu „Wsparcie dla zwalnianych pracowników branży ubezpieczeniowej”

26 stycznia 2012

Uwaga! dodatkowe szkolenia

Zapraszamy na Warsztaty Rynku Pracy!

23 listopada 2011

Zostały już zrealizowane ostatnie szkolenia w ramach projektu „Wsparcie dla zwalnianych pracowników przedsiębiorstw branży ubezpieczeniowej”.

Rozpoczęło się podpisywanie umów o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego

14 listopada 2011

Dnia 10.11.2011 roku została podpisana pierwsza umowa o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego w ramach projektu „Wsparcie dla zwalnianych pracowników przedsiębiorstw branży ubezpieczeniowej”.

Trwają ostatnie szkolenia w ramach projektu…

5 października 2011

…„Wsparcie dla zwalnianych pracowników przedsiębiorstw branży ubezpieczeniowej” miesiącu wrześniu rozpoczęły się 3 ostatnie szkolenia dla osób, które znajdują się w okresie wypowiedzenia lub straciły pracę w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

Kolejni uczestnicy kończą swój udział w projekcie

12 września 2011

W dniach 7 – 9 wrzesień 2011 roku w ramach Projektu „Wsparcie dla zwalnianych pracowników przedsiębiorstw branży ubezpieczeniowej”, Poddziałanie 8.1.2. „Wsprcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie”, odbyły się „Warsztaty rynku pracy” dla grupy 16 – osobowej.

PODSTAWOWE WSPARCIE POMOSTOWE

9 września 2011

LISTA OSÓB, KTÓRE OTRZYMAŁY PODSTAWOWE WSPARCIE POMOSTOWE W RAMACH PROJEKTU „WSPARCIE DLA ZWALNIANYCH PRACOWNIKOW PRZEDSIĘBIORSTW BRANŻ UBEZPIECZENIOWEJ”

Zapraszamy uczestników na warsztaty kończące udział w projekcie!

5 września 2011

Dobiega końca uczestnictwo w projekcie Beneficjentów biorących udział w cykl V w ramach projektu „Wsparcie dla zwalnianych pracowników przedsiębiorstw branży ubezpieczeniowej” – dnia 2.09.2011 zakończyło się szkolenie „Księgowość malej firmy w Żninie”, a z dniem 6.09.2011 kończy się również szkolenie „Specjalista ds. kadr i płac” w Inowroclawiu.

UWAGA! Ostatnia grupa przygotowuje się do rozpoczęcia udziału w projekcie!

1 września 2011

W związku z ogłoszeniem upadłości przedsiębiorstwa Centrostal w Bydgoszczy Fundacja Ekspert – Kujawy zaprasza wszystkie osoby będące w okresie wypowiedzenia do udziału w projekcie.